reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
;D no mamy tu długie oczekiwanie ;);) wszystkie czekamy tu z niecierpliwością. Załączę wam tu mojego bobasa 25 tyg. Mąż się nabija ze ma łokcie po mnie
 

Załączniki

  • 1EBFBAC5-6E3B-46A8-AB46-CFBD14EFA26C.jpeg
    1EBFBAC5-6E3B-46A8-AB46-CFBD14EFA26C.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 58
reklama
Tak czytam i czytam te wasze komentarze. Tyle emocji, zestresowalam sie. Hihi ale pozytywnie. Wszystkie czekamy na 18 na meza kolorka 😂
Jutro o 9 30 mam transfer na swiezaczku. Nie moglam odebrac telefonu, wiec tylko maz sie dogadywal z laboratorium. Dopiero jutro sie dowiem czy wszystki 5 przetrwaly.
Tez wasvlekko brzuch bolal po punkcji.
?Wczoraj dzwigalam zakupy i ledwo do domu wrocilam. Chyba po punkcji nie mozna dzwigac.
Super, to jutro wielki dzień 😍
 
Cudowne jesteście ze tak oczekujecie ze mną to takie miłe i wspierające[emoji3590] mnie po punkcji bolał przez ok 7dni ale każdego dnia coraz mniej a dźwigać tak nie powinno się bo w środku wszystko obolale więc wskazany teraz odpoczynek i relaks ok[emoji4]
Dziewczyno, ja do 18 00 w ogóle forum nie wyłączam 😉
 
reklama
Do góry