reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja w tym cyklu podchodziłam do ostatniej iui i lekarz nam doradził że jeśli się nie uda to żeby przez luty sobie odpocząć przemyśleć wyciszyć się i dopiero w marcu rozpocząć procedurę do in vitro i tak zrobimy[emoji846] dziś jestem 8dp iui i nic nie czuję zupełnie nic a może to dlatego że w tym cyklu wogole o tym nie myślę i nie doszukuje się objawów[emoji6]
Trzymam mocno za Was kciuki !!!!! <3 oby się Wam udało!! My tez przerwa i maj /czerwiec invitro :)
 
reklama
Wiem Arte. Ja nie mam wątpliwości,ze gdyby udało sie dzięki in vitro zostać mama to nie zalowalabym tej decyzji. Tylko u mnie blokada jest wiara. Wiem, że to dla osób słabo lub niewierzących jest głupota. Mozna uwazac,ze jestem idiotka i ciemnogród. Mam silną więź z Bogiem. Boję się tylko,że nie dam rady zagłuszyć serca ktore mówi mi ufaj Bogu. Nawet nie wiesz jakie to jest trudne. Rozum krzyczy zrób to, serce nie. :-( :-(
Kochana! Moja bardzo wierząca przyjaciółka ma 3 dzieci z invitro!!! Ma kontakt z wspaniałym księdzem który dał jej rozgrzeszenie i czekał razem z nią na cud narodzin! I on chrzcił jej dzieci! :) powiedział ze miłość i spełnienie w życiu są najważniejsze! Ze miłością warto się dzielić szczególnie z własnymi dziećmi :) a Bóg zawsze kocha zawsze czeka i zawsze chce naszego szczęścia :* ! Przytulam mocno i trzymam kciuki za 2 kreseczki
 
Kochana! Moja bardzo wierząca przyjaciółka ma 3 dzieci z invitro!!! Ma kontakt z wspaniałym księdzem który dał jej rozgrzeszenie i czekał razem z nią na cud narodzin! I on chrzcił jej dzieci! :) powiedział ze miłość i spełnienie w życiu są najważniejsze! Ze miłością warto się dzielić szczególnie z własnymi dziećmi :) a Bóg zawsze kocha zawsze czeka i zawsze chce naszego szczęścia :* ! Przytulam mocno i trzymam kciuki za 2 kreseczki
Bardzo dziękuję Ci za te słowa... ❤🥰🥰🥰
 
Zgadzam się z tym co napisałaś :-) u mnie bardziej to kwestia zaufania Bogu. To mnie męczy że in vitro będzie równać się z brakiem tego zaufania. I w sumie w rękach Boga będzie czy mi da to dziecko czy nie. Boję się też że jak nie wyjdzie to nie zniose tego.
Ja jestem po przeszczepie. Pamiętam jak mój bardzo wierzący lekarz który darował mi nowe życie przyszedł jak się obudziłam i powiedział: "widzisz te dłonie? Dał mi je Bóg. Dał mi talent a ja go wykorzystałem". Tak samo jest z pomocą w poczęciu dziecka. Bóg dał pewnym ludziom talent i pasje a oni ratują nas:)
 
Witajcie, w sobotę miałam monitoring i planowaną inseminacje ale podczas badania okazało się że mój pęcherzyk ma 13 mm i niestety w czwartek ponowna kontrola. Nie było mojej Pani Doktor tylko inny lekarz( byłam pierwszy raz u ginekologa faceta matko jaka ja byłam przerażona😂) popatrzył i skupił się ma moich miesniakach i oznajmił że jesteśmy dobrze prowadzeni przez Panią doktor że jak nie wyjdzie inseminacja to podejść do in vitro. Bo te miesniaki mogą powodować że tej ciąży nie ma ale nie muszą...Ale podejscie do operacji wiaze sie z tym ze zostaną blizny i może to utrudniać zagnieżdzeniu się zarodkowi i może dojść wogole do utraty macicy bo takie ryzyko zawsze jest przy takich operacjach. Więc na razie skupiamy się na tej inseminacji a potem zobaczymy co dalej. Torbiel na jajniku co mi się utworzyła zmniejsza się chociaż to dobra informacja...
 
reklama
03.02: @jomara - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
03.02: @Endzi1981 - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
04.02: @ola32 - testowanie po 1IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
04.02: @madzialena_baby - monitoring przed 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
06.02: @Agata290 - monitoring przed 1 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
07.02: @Magdunia90 - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
09.02: @kolor nadzieji - testowanie po 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
10.02: @Magdunia90 - 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
11.02: @Asia999 - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
11.02: @Kinia9292 - monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
12.02: @AsiaaaK - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
13.02: @Kinia9292 - 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
14.02: @Hankaa - testowanie po 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]

08.09: @Megan4 - wstępny TERMIN PORODU[emoji3590][emoji3590][emoji3590] (podwójne szczęście [emoji188])

Kogoś dopisać?[emoji846]
 
Do góry