reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja w 26 dc miałam 12,77 ale to tez badania które robiłam rok przed pierwsza inseminacja. Po IUI miałam luteinę 2x1.
 
To ja zazwyczaj mam tak między 22 a 28 i gin mi zawsze mówi że ładny ale luteinę i tak mi zawsze daje na wszelki wypadek.
Ja ostatnio jak badalam mialam 32 przy
Ja w 21dc miałam 8,66 bez wspomagacze a przed samym okresem 0,72. Dlatego przy pierwszej IUI miałam dufaston 2x1.
Ja w 26 dc miałam 12,77 ale to tez badania które robiłam rok przed pierwsza inseminacja. Po IUI miałam luteinę 2x1.
 
To ja zazwyczaj mam tak między 22 a 28 i gin mi zawsze mówi że ładny ale luteinę i tak mi zawsze daje na wszelki wypadek.

Ja mam akurat wyniki z 3 dc, bo tak kazali robić i mam 0,99, a w normach mojego lab jest od 0,31 do 1,52, wiec ogólnie w normie i lekarz tez nic nie mówił, ale duphaston kazał brać. W sumie cenna uwaga, żeby zbadać go po owu - nikt nigdy mi tego nie kazał robić, a może tu leży problem [emoji36]
 
Mi lekarz zawsze kazał między 20 a 22 dc
Ja mam akurat wyniki z 3 dc, bo tak kazali robić i mam 0,99, a w normach mojego lab jest od 0,31 do 1,52, wiec ogólnie w normie i lekarz tez nic nie mówił, ale duphaston kazał brać. W sumie cenna uwaga, żeby zbadać go po owu - nikt nigdy mi tego nie kazał robić, a może tu leży problem [emoji36]
 
Ja mam akurat wyniki z 3 dc, bo tak kazali robić i mam 0,99, a w normach mojego lab jest od 0,31 do 1,52, wiec ogólnie w normie i lekarz tez nic nie mówił, ale duphaston kazał brać. W sumie cenna uwaga, żeby zbadać go po owu - nikt nigdy mi tego nie kazał robić, a może tu leży problem [emoji36]
Najlepiej tydzień po owulacji - wtedy progesteron jest najwyższy i też pokazuje czy była owu.
 
Mam pytanie, będę miala zastrzyki menopur od stycznia i cena w aptece doz pokazuje mi od jakoś 40 zł do 700 bo jest to lek refundowany, teraz pytanie jak skorzystać z refundacji??? 😅😅😅
 
Hejo ja jednak jak doczekam to będę testować 4.12 .W nocy brzuch mnie bolał jak na okres ,teraz delikatnie ćmi ,ale piersi wogole mnie nie bolą (w zeszłym cyklu strasznie bolały).Myślę ,że chyba nic z tego :(.
 
reklama
To chyba zależy od tego, jak wyglada u każdej z nas indywidualnie poziom progesteronu. Im niższy nam wychodzi z krwi, tym więcej nam tego dowalaja. Przed iui mialyscie badany? Ja miałam i miałam niby ok, ale blisko dolnej granicy normy, dlatego brałam duphaston.

Odnośnie dupka tak w ogóle, to nienawidzę wszystkich objawów po nim - bolą mnie piersi, boli mnie brzuch, mam pełno śluzu białego, jestem cała w środku rozdygotana, chce mi się ryczeć non stop i jestem nie do zniesienia nawet sama dla siebie. Wczoraj go odstawiłam i co? Dzisiaj już mam super humor, nic mnie nie boli i od razu głowa mądrzejsza [emoji28]
W razie cos możesz poprosić o tabletki progesterone bensis czy jakos tak.
 
Do góry