reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Pewnie ze możesz[emoji5] wiec tak byłam stymulowana Lamettą bralam 1×2tabletki od 3 do 7 dc . w 14 dniu mialam monitoring okazalo sie ze sa 2 pecherzyki 16 mm i 20 mm tevo samego dnia mialam zlecony zastrzyk ovitralle . za rowne 24 h na inseminacji okazlo sie ze maja 20 i 25 mm. Iui byla.robiona na niepeknietych pecherzykach . 2 dni pozniej mialam usg okazalo sie ze oba pekly. No i dzis dokladnie po pelnych 13 dniach beta tak jak pisalam

Dziękuje [emoji846]
 
Dziewczyny pomóżcie bo zwariuje... Wiec po kolei 14.10 monitor cyklu kole 20 podany ovitralle. 15.10 inseminacja ok 19 17.10 usg oba pecherzyli pekniete. Liczac od iui dzis jestem po pelnych 13 dniach liczac od owulacji 11-12. Moja beta 5.22 co sadzicie normy laboratorium brak ciazy wynik do 1 , 3-4 tydzien od 5.8
Gratulacje. Mam nadzieję, że beta będzie ładnie rosła. Ja jestem po pierwszej iui i muszę poczekać do 8 listopada na badanie.
 
reklama
Do góry