reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Super! Gratulacje! Czekamy na przyrost :)
Pewnie ze możesz[emoji5] wiec tak byłam stymulowana Lamettą bralam 1×2tabletki od 3 do 7 dc . w 14 dniu mialam monitoring okazalo sie ze sa 2 pecherzyki 16 mm i 20 mm tevo samego dnia mialam zlecony zastrzyk ovitralle . za rowne 24 h na inseminacji okazlo sie ze maja 20 i 25 mm. Iui byla.robiona na niepeknietych pecherzykach . 2 dni pozniej mialam usg okazalo sie ze oba pekly. No i dzis dokladnie po pelnych 13 dniach beta tak jak pisalam
 
reklama
Hej dziewczyny ja już po usg...14dc 14mm 2 sztuki 1 listopada na usg znów (tym razem do szpitala bo mój doktor ma dyżur)...zobaczymy co z tego będzie...
 
@Tolka, jak nastrój? Nie skusiłaś się na sikańca? [emoji4]
Hej. Nie nie chce sie dolowac przy moim stężeniu bety raczej by nie wyszedl . Strasznie sie denerwuje przed jutro. Martwi mnie ten wczorajszy wynik chyba trochę niski niepotrzebnie sie pospieszylam. No ale nic musze czekac do jutra i powtorze badanie a do twgo czasu chyba oszaleje.
 
reklama
Do góry