reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Tzn. Taka próbka była mi podana. W samym oddanym materiale było 25 m/ml. Reszta ok. My mamy problem z uplynnieniem nasienia. 2 dzień po IUI a ja już bym chciała test robić...

A no to zmienia postać rzeczy.

To czekanie jest najgorsze.. ale nie ma wyjścia, trzeba poczekać.
Ps. Nie testuj wcześniej niż 12dpo bo szkoda testów i nerwów x
 
@żabciaaa ja też będę trzymać za Ciebie kciuki! A może zdecydujecie się na jeszcze jedną iui? Oby wszystko Ci się ułożyło, życzę Ci dużo siły ♡
@Zapata dziękuję za wsparcie, może i bym się zdecydowała na jeszcze jedną IUI ale niestety badania które były do zabiegów potrzebne własnie mi się kończą, nie da już rady żeby zahaczyły mi o kolejny cykl, a były zbyt kosztowne żeby je powtarzać skoro 3 razy zakończyły się niepowodzeniem... :unsure:
 
Cześć Dziewczyny, widzę że się dzieje. Gratuluję pozytywnego testu!
u mnie póki co beta rośnie- dziś już ponad 3000. póki co jeszcze podchodzimy na spokojnie, staram się za bardzo nie cieszyć. Czekamy na usg, które potwierdzi zarodek. a potem będę się stresowala dalej ;)
 
Cześć Dziewczyny, widzę że się dzieje. Gratuluję pozytywnego testu!
u mnie póki co beta rośnie- dziś już ponad 3000. póki co jeszcze podchodzimy na spokojnie, staram się za bardzo nie cieszyć. Czekamy na usg, które potwierdzi zarodek. a potem będę się stresowala dalej ;)

Chciałabym mieć taki stres [emoji13]
Narazie tylko stres przed testowaniem bo zostało 2-3dni do @ [emoji18]
 
reklama
Hej, czy są tutaj jeszcze dziewczyny które były rok temu?
Pozmienialo się coś u Was?
Kompletnie nie miałam czasu na forum bo było moje wesele ale niestety ciąży nadal brak.
Nie pamiętam którą to z Was był co miała podobną sytuację do mojej czyli że wszystko było ok A ciąży nadal brak, udało się Tobie ?
 
Do góry