reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
01.08: @Czekoladowa92 - start ivf[emoji1320][emoji1320]
2.08: @Mustbe - wizyta
3.08: @eM.. - IUI podejście nr 3
08.08: @Dzoannna - wizyta u innego specjalisty od nieplodnosci
9.08: @Mayred91 - beta
10.08: @Koraliki - termin porodu! [emoji1348]
13.08 @Natka001 - monitoring przed 2 iui
21.08: @Ka.2606 - monitoring przed IUI
31.08: @agawid - starania naturalne czerwiec - sierpień [emoji1320][emoji1320]
9.09: @Ka.2606 - wizyta u immunologa
01.09: @nuna85 - start ivf!
26.10: @Magierowa - termin porodu[emoji1348]
12.11: @Gu1505 - termin porodu [emoji1348]
14.11: @Misia_91 - termin porodu[emoji1348]

@Czekoladowa92 jesteś tu jeszcze? Plan aktualny?
 
reklama
Hej.
Powinnam się odezwać już w poniedziałek, bo, gdyż, ponieważ (tu fanfary)...
O godzinie 10:58, 29.07. z wagą 3430 g, 55 cm i 10/10 w skali Apgar urodził się obywatel świata - Hubert :) :) :)
Wczoraj przeszedł kilkugodzinną operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej, o której wiemy od 20 tc. Cały sztab ludzi był zaangażowany w walkę o lepsze jutro dla naszego synka. Operacja się udała :D Młody wywija nóżkami :) Ma jakiś niezidentyfikowany stan zapalny na czółku po tej operacji, ale jest pod kontrolą i lekarze są dobrej myśli.
Nie wiemy kiedy będzie z nami w domku :(Odwiedzamy go dwa razy dziennie. Wczoraj co prawda mnie babsztyl wyrzuciła z intensywnej terapii, bo stwierdziła, jak mnie zobaczyła, że powinnam jeszcze leżeć, ale się nie dam.
Po za tym udało mi się powalczyć o mleko - laktator i Fem.altiker zdziałały cuda, więc dzisiaj jest plan, żeby do Młodego pojechać z "obiadem" :D
Sorry za przydługi wpis.
Aaaaa, no i nie wiem, czy pamiętacie, planowo CC miałam mieć w środę, ale w poniedziałek Hubert zażądał wypuszczenia :p
 
Hej.
Powinnam się odezwać już w poniedziałek, bo, gdyż, ponieważ (tu fanfary)...
O godzinie 10:58, 29.07. z wagą 3430 g, 55 cm i 10/10 w skali Apgar urodził się obywatel świata - Hubert :) :) :)
Wczoraj przeszedł kilkugodzinną operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej, o której wiemy od 20 tc. Cały sztab ludzi był zaangażowany w walkę o lepsze jutro dla naszego synka. Operacja się udała :D Młody wywija nóżkami :) Ma jakiś niezidentyfikowany stan zapalny na czółku po tej operacji, ale jest pod kontrolą i lekarze są dobrej myśli.
Nie wiemy kiedy będzie z nami w domku :(Odwiedzamy go dwa razy dziennie. Wczoraj co prawda mnie babsztyl wyrzuciła z intensywnej terapii, bo stwierdziła, jak mnie zobaczyła, że powinnam jeszcze leżeć, ale się nie dam.
Po za tym udało mi się powalczyć o mleko - laktator i Fem.altiker zdziałały cuda, więc dzisiaj jest plan, żeby do Młodego pojechać z "obiadem" :D
Sorry za przydługi wpis.
Aaaaa, no i nie wiem, czy pamiętacie, planowo CC miałam mieć w środę, ale w poniedziałek Hubert zażądał wypuszczenia :p
@Koraliki, no to chyba muszę Cię wyrzucić z kalendarza [emoji1][emoji1][emoji1]

Ogromne gratulacje dla Ciebie Mamusiu i dla małego wojownika, że tak świetnie sobie radzi! Po operacji, więc najgorsze za Wami, to świetne wieści! Dawaj znać jak sytuacja [emoji4]
 
@Koraliki, no to chyba muszę Cię wyrzucić z kalendarza [emoji1][emoji1][emoji1]

Ogromne gratulacje dla Ciebie Mamusiu i dla małego wojownika, że tak świetnie sobie radzi! Po operacji, więc najgorsze za Wami, to świetne wieści! Dawaj znać jak sytuacja [emoji4]
Dziękuję :)
Możesz mnie z kalendarza już wyrzucić. Będę Was podglądać dziewczyny, bo za KAŻDĄ z Was trzymam ogromnie kciuki, więc tak do końca się mnie nie pozbędziecie ;)
 
Hej.
Powinnam się odezwać już w poniedziałek, bo, gdyż, ponieważ (tu fanfary)...
O godzinie 10:58, 29.07. z wagą 3430 g, 55 cm i 10/10 w skali Apgar urodził się obywatel świata - Hubert :) :) :)
Wczoraj przeszedł kilkugodzinną operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej, o której wiemy od 20 tc. Cały sztab ludzi był zaangażowany w walkę o lepsze jutro dla naszego synka. Operacja się udała :D Młody wywija nóżkami :) Ma jakiś niezidentyfikowany stan zapalny na czółku po tej operacji, ale jest pod kontrolą i lekarze są dobrej myśli.
Nie wiemy kiedy będzie z nami w domku :(Odwiedzamy go dwa razy dziennie. Wczoraj co prawda mnie babsztyl wyrzuciła z intensywnej terapii, bo stwierdziła, jak mnie zobaczyła, że powinnam jeszcze leżeć, ale się nie dam.
Po za tym udało mi się powalczyć o mleko - laktator i Fem.altiker zdziałały cuda, więc dzisiaj jest plan, żeby do Młodego pojechać z "obiadem" :D
Sorry za przydługi wpis.
Aaaaa, no i nie wiem, czy pamiętacie, planowo CC miałam mieć w środę, ale w poniedziałek Hubert zażądał wypuszczenia :p
Gratuluje !!! :-) :-) dużo zdrówka
 
Dziewczyny u mnie się zawaliło wszystko. Mam hiperstymulacje. 29 pęcherzy urosło, 18 od wtorku. Jutro usg z wyrokiem. Kończą ten cykl, wywołają okres i zacznę od nowa jeśli torbieli się nie nabawie....

Mam w sobie tyle bólu jakbym conajmniej poroniła... aż chce mi się krzyczeć Pcos ty kutwo....
 
Dziewczyny u mnie się zawaliło wszystko. Mam hiperstymulacje. 29 pęcherzy urosło, 18 od wtorku. Jutro usg z wyrokiem. Kończą ten cykl, wywołają okres i zacznę od nowa jeśli torbieli się nie nabawie....

Mam w sobie tyle bólu jakbym conajmniej poroniła... aż chce mi się krzyczeć Pcos ty kutwo....
O rany, ale się naprodukowało [emoji19] daj znać jutro...
 
reklama
Do góry