reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pierwsze zbadała bym te genetyczne one wiele wykluczaja robi się je raz na całe zycie- tyle że są drogie, cukier insulinę na czczo i tarczycę z innymi bym poczekała po wizycue lekarz immunolog zlecił wg wywiadu te najpotrzebniejsze. Często dziewczyny badają też homocysteine żeby wykluczyć problemy z whlanianiem kwasu foliowego.
Cukier, insulina i TSH badane regularnie. Jestem na metforminie.
 
reklama
Lewy jest drozny. Tak ciąża wykluczona w 13dn po iui zrobiłam bhcg mniejsza niż 5 także ciazy na pewno nie ma z reszta nie mam żadnych objawów nic. Ciągle mnie boli podbrzusze i na zmianę raz lewy raz prawy jajnik ale tab.przeciwbolowych nie biorę bo da się wytrzymac
To niestety musisz spokojnie poczekać aż przyjdzie i walczyć dalej . Jeśli nawet teraz miałaś owulacjie z bardziej droznego to nie jest powiedziane że nast owu będzie z tego mniej droznego A nawet jeśli to skoro nie jest całkowicie nie drozny to nie jest powiedziane że nie może być z niego ciąży.
 
Mam pytanie
Ile wcześniej bierzecie zastrzyk ovitrelle przed IUI? Lepiej zmieścić się w 24-36 h po czy ponad 36+h po zastrzyku inseminacja?
W sensie czy inseminacja powinna być wykonana w tym 36 godzinnym okienku czy po tych 36 godzinach po zastrzyku?
 
Mam pytanie
Ile wcześniej bierzecie zastrzyk ovitrelle przed IUI? Lepiej zmieścić się w 24-36 h po czy ponad 36+h po zastrzyku inseminacja?
W sensie czy inseminacja powinna być wykonana w tym 36 godzinnym okienku czy po tych 36 godzinach po zastrzyku?
To zależy od wielkości pęcherzyka , to lekarz decyduje po tym co widzi na USG. Ja miałam raz 24h, a raz 36h przed .
 
To niestety musisz spokojnie poczekać aż przyjdzie i walczyć dalej . Jeśli nawet teraz miałaś owulacjie z bardziej droznego to nie jest powiedziane że nast owu będzie z tego mniej droznego A nawet jeśli to skoro nie jest całkowicie nie drozny to nie jest powiedziane że nie może być z niego ciąży.
Nie nie prawy jajowod jest całkowicie niedrozny z niego nic nie będzie .u mnie za każdym razem trzeba liczyć na cud że owu będzie akurat z lewego. Naprawdę czasami nam ochotę odpuścić i podziwiam moja znajoma że teraz pochodziła do 6 iui . Życie jest naprawdę niesprawiedliwe
 
Nie nie prawy jajowod jest całkowicie niedrozny z niego nic nie będzie .u mnie za każdym razem trzeba liczyć na cud że owu będzie akurat z lewego. Naprawdę czasami nam ochotę odpuścić i podziwiam moja znajoma że teraz pochodziła do 6 iui . Życie jest naprawdę niesprawiedliwe

Ja podchodziłam do 6 iui, a cykle stymulowane zastrzykami miałam 1,5 roku. Każde kolejne iui to już idziesz z marszu taka rutyna.
Teraz in vitro
 
Nie nie prawy jajowod jest całkowicie niedrozny z niego nic nie będzie .u mnie za każdym razem trzeba liczyć na cud że owu będzie akurat z lewego. Naprawdę czasami nam ochotę odpuścić i podziwiam moja znajoma że teraz pochodziła do 6 iui . Życie jest naprawdę niesprawiedliwe
Maja ludzie zaciecie. Ja tez podziwiam za walkę. Nie trać nadziei. Ostatnio dla mnie inspiracją jest para znajomych tych po 40... oni walczyli z czasem z beznadziejnym nasieniem z niskim.amh i z 5 in vitro które nie wyszły
 
Nie nie prawy jajowod jest całkowicie niedrozny z niego nic nie będzie .u mnie za każdym razem trzeba liczyć na cud że owu będzie akurat z lewego. Naprawdę czasami nam ochotę odpuścić i podziwiam moja znajoma że teraz pochodziła do 6 iui . Życie jest naprawdę niesprawiedliwe
No to czekamy że będzie z właściwego jajnika, każda z nas ma chwilę ze chce odpuścić to normalne też to przerabialiśmy ale teraz kiedy mąż całuje i tuli się do brzucha to wiem że było warto
 
reklama
Do góry