reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Nie wiem czy pisałam, ale ja w 5h po porodzie dostałam krwotoku, jakieś 3l uleciało, gdyby nie mąż, który siedział przy moim łóżku, bo pielęgniarki kontrolują do 2h, to bym tu teraz nie pisała. 2 razy przetaczali mi krew. Więc te moje hormony uleciały sru. Wszyscy radzą(znajomi lekarze czy nawet pielęgniarka która mi dzisiaj pobierała krew- zwykła morfologia, w szpitalu na wyjściu, mi nie zrobili bo powiedzieli że sobie moge to w brusie za 8 zł zrobić), że powinniśmy pisać skargę. To cud że my z tego wyszliśmy. Długo by pisać, analizujemy leki które podawali mi w trakcie pobytu, dawali cały czas neoparin, opiaty, ja nie wiedziałam gdzie jestem. Jak mnie mama z teściowa zobaczyły w dniu porodu to były przerażone. Spuchnięta, przyćpana i nie wiedziałam co za bardzo się dzieje. Zwolnione ruchy i mowa. 2 dni po porodzie położne mnie na holu nie poznawały.


Ale co do mleka. To walczę. Coś tam skapuje
Neoparin działa przeciwzakrzepowo polepsza przepływy, ukrwienie macicy dostęp do jedzonko i tlenu dla dzieci - niestety konsekwencją jest to że rzadsza krew wolniej krzepnie a więc krwotoki się zdarzają. Ale on dziala do 8 h brany regularnie max 12. Podaje się go po operacjach gdy jest zwiększone ryzyko zakrzepicy. Po cesarce obowiązkowo. Ale po SN to pierwsze słyszę hmmmm... Chyba że przed Cię szprycowali dla lepszych przepływów? Miałaś znieczulenie?
Ważne że wszystko dobrze się skończyło.
 
Cześć, chciałabym się przywitać i przy okazji wpaść z pytaniem... ;) 8 czerwca (równo 2 tygodnie temu) miałam inseminację. Od wczoraj boli mnie podbrzusze jak przed okresem,więc sądziłam, że się nie udało. Dziś, w terminie spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszła cieniutka i blada, ale jednak druga kreska. I ja wiem, że to najgłupsze pytanie jakie można zadać ;) ale czy jest szansa, że to oznacza ciąże? Czy 2 tygodnie po IUI kreska może być tak cienka? Wizytę u lekarza mam w środę, a do tego czasu chyba zwariuję od ciągłych myśli, czy się udało ;)
 

Załączniki

  • IMG_20190623_064730.jpg
    IMG_20190623_064730.jpg
    464,2 KB · Wyświetleń: 63
Neoparin działa przeciwzakrzepowo polepsza przepływy, ukrwienie macicy dostęp do jedzonko i tlenu dla dzieci - niestety konsekwencją jest to że rzadsza krew wolniej krzepnie a więc krwotoki się zdarzają. Ale on dziala do 8 h brany regularnie max 12. Podaje się go po operacjach gdy jest zwiększone ryzyko zakrzepicy. Po cesarce obowiązkowo. Ale po SN to pierwsze słyszę hmmmm... Chyba że przed Cię szprycowali dla lepszych przepływów? Miałaś znieczulenie?
Ważne że wszystko dobrze się skończyło.
Bez znieczulenia
 
Jest ciąża. Zbadaj jeszcze betę z krwi
Gratuluję :)
Cześć, chciałabym się przywitać i przy okazji wpaść z pytaniem... ;) 8 czerwca (równo 2 tygodnie temu) miałam inseminację. Od wczoraj boli mnie podbrzusze jak przed okresem,więc sądziłam, że się nie udało. Dziś, w terminie spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszła cieniutka i blada, ale jednak druga kreska. I ja wiem, że to najgłupsze pytanie jakie można zadać ;) ale czy jest szansa, że to oznacza ciąże? Czy 2 tygodnie po IUI kreska może być tak cienka? Wizytę u lekarza mam w środę, a do tego czasu chyba zwariuję od ciągłych myśli, czy się udało ;)
 
Cześć, chciałabym się przywitać i przy okazji wpaść z pytaniem... ;) 8 czerwca (równo 2 tygodnie temu) miałam inseminację. Od wczoraj boli mnie podbrzusze jak przed okresem,więc sądziłam, że się nie udało. Dziś, w terminie spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszła cieniutka i blada, ale jednak druga kreska. I ja wiem, że to najgłupsze pytanie jakie można zadać ;) ale czy jest szansa, że to oznacza ciąże? Czy 2 tygodnie po IUI kreska może być tak cienka? Wizytę u lekarza mam w środę, a do tego czasu chyba zwariuję od ciągłych myśli, czy się udało ;)

Moje fachowe opatrzone oko widzi tam krechę jak nic i to wcale nie taką bladą :)
 
Neoparin działa przeciwzakrzepowo polepsza przepływy, ukrwienie macicy dostęp do jedzonko i tlenu dla dzieci - niestety konsekwencją jest to że rzadsza krew wolniej krzepnie a więc krwotoki się zdarzają. Ale on dziala do 8 h brany regularnie max 12. Podaje się go po operacjach gdy jest zwiększone ryzyko zakrzepicy. Po cesarce obowiązkowo. Ale po SN to pierwsze słyszę hmmmm... Chyba że przed Cię szprycowali dla lepszych przepływów? Miałaś znieczulenie?
Ważne że wszystko dobrze się skończyło.

A czy może mieć wpływ na sam stan łożyska? Moje było zielone i się ogólnie rozpadło
 
reklama
Dziękuję za odpowiedzi! Próbuję się nie nakręcać... Tak długo czekałam na tę drugą kreskę, że cały czas nie dowierzam, że ją widzę jutro spróbuję zrobić betę.
 
Do góry