reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No to super! To mialas jak ja 4 zarodki[emoji3] o tez mialam odroczony.
A ile zaplodnili Wam komorek?

Nam teraz zostaly tez 2 ale slabe 4BC tez z 6 doby...
Czekamy - piatek 10.05 tak??
Kurde to mocne kciuki za sukces!!!
U mnie dwa ostatnie właśnie 4BC 13.05 skończą 17 miesięcy [emoji110][emoji110]
 
reklama
Chhcialabym i ja... zobaczymy!!
A jak sie maja Twoje Skarby??
A moze 4 cc ja mam... chyba tak, juz nie pamietam:/
U mnie jeden 4bc, drugi 4cc.
Broja na całego, guz za guzem łapią. Są wszędzie. Na 5 minut nawet nie usiada... [emoji85] Wczoraj weszłam na forum pierwszy raz chyba od ponad miesiąca...
IMG_20190508_165612.jpeg
IMG_20190507_085205.jpeg
 
U mnie jeden 4bc, drugi 4cc.
Broja na całego, guz za guzem łapią. Są wszędzie. Na 5 minut nawet nie usiada... [emoji85] Wczoraj weszłam na forum pierwszy raz chyba od ponad miesiąca... Zobacz załącznik 970662Zobacz załącznik 970664

Boziu...
Dziekuje Ci za to ze zagladasz tu...
Nawet nie wiesz ile otuchy mi dodajesz...
Kochane jestescie wszystkie ktore tu zagladacie majac pociechy - i wspieracie nas!!

Starajace sie tez oczywiscie daja motywacje!!
 
Jednak proszę mnie z 21 maja hsg wypisać bo mam jakieś bakterie i muszę poleczyc

Polecz dobrze! To wazne zeby miec unormowana sytuacje bo inaczej mozna tylko krzywdy narobic. Bedzie dobrze!
A czym sie leczysz?? Bakterie czy grzyby? Ja tez czekam na wynik cytologii...
 
Kiedy miałaś ostatni tranfer? I co mówią lekarze? Następne crio kiedy? I czy dwa ostatnie przytulasz pojedynczo? Zaglądam bo bardzo kibicuje . A na kto po vitro weszłam to ciężko tam się odnaleźć i same nowe nicki.
Boziu...
Dziekuje Ci za to ze zagladasz tu...
Nawet nie wiesz ile otuchy mi dodajesz...
Kochane jestescie wszystkie ktore tu zagladacie majac pociechy - i wspieracie nas!!

Starajace sie tez oczywiscie daja motywacje!!
 
Kiedy miałaś ostatni tranfer? I co mówią lekarze? Następne crio kiedy? I czy dwa ostatnie przytulasz pojedynczo? Zaglądam bo bardzo kibicuje . A na kto po vitro weszłam to ciężko tam się odnaleźć i same nowe nicki.

Ostatni transfer w kwietniu, wczesniej marzec. Dzis mam 14 dc kolejnego. Nic nie robie. Czekam na cytologie. Dostalam skierowanie oddzielnie i czekam na wizyte 8 sierpnia na nfz w klinice na Starynkiewicza w Warszawie.
W miedzyczasie chce zrobic ten ostatni transfer z dwoma zarodkami, zrobic wczesniej krzywa cukrowa i insulinowa.
Mam takie momenty ze szla bym na wizyte i robila kolejny transfer (np teraz z heparyna i sterydem w ciemno)
A czasem kompletnie nie wiem co robic... lekarz od cytologii poleca odczekac ze 3 miesiace z kolejnym transferem... jajniki mnie pobolewaja, mialam juz sluz plodny ale nie wiem czy owulacja byla czy nie, biore antybiotyk konski na zatoki i jestem tak oslabiona ze tylko plakac mi sie chce... nie moge zmusic sie do pracy nawet.
Zapisuje rady od dziewczyn z watku, z grubsza wiem jakie badania wypda zrobic. Ale nie chce mi sie tego dotykac teraz. Wole chyba „dojechac do konca” wg metody obecnego lekarza.
Ale zmienia mi sie co chwile. Kociokwik

Piekne te Twoje Skarby[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Napatrzec sie nie moge[emoji2][emoji2][emoji2]
 
reklama
Polecz dobrze! To wazne zeby miec unormowana sytuacje bo inaczej mozna tylko krzywdy narobic. Bedzie dobrze!
A czym sie leczysz?? Bakterie czy grzyby? Ja tez czekam na wynik cytologii...
E coli wyszlo A jeszcze nie wiem jak będzie leczone
Czekam aż gin coś odpisze
Trochę się wscieklam bo 15 czerwca kończą się wyniki badań wirusowych i chciałam z iui zdążyć przed tym terminem by znowu kasy nie wydawać ale chyba nie dam rady czas się kończy
 
Do góry