reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Czyli jest szansa duża ze w kolejnym cyklu będę miała inseminacje [emoji28]

Mam nadzieje ze @ szybciej nie przyjdzie bo według apki mam dostać dzień po wizycie w klinice [emoji51]
To wszytko zależy pewnie od lekarza ale myślę że tak jeśli oczywiście nie ma jakiś przesłanek że mogą być nie drozne
 
reklama
Tak mówi prowadzący i dziś na na prenatalnych też tak wypatrzyl według jego obliczeń to 13t2d
O super ja jeszcze nie wiem co będzie. Ale 2.05 na wizycie lekarz mi powiedział że wg usg to 12+3 tc czyli dziś .am 13+2 A 13 maja na orenatalnych będzie 14 tc i boję się że nie zrobią mi tych badań bo będzie dzidzią za duża
 
@Sami@ a jak tam u Was sytuacja??[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Dawno do Was nie zagladałam. Transfer miałam odroczony bo było ryzyko hiperki. Ale miałam w kolejnym cyklu i tak 4 maja miałm transfer 2 zarodków.Jeden klasy A jeden C(5cio i 6cio dniowy).Jeden z zarodkow nam się nie rozmroził.Mam nadzieję że ten cykl będzie owocny.W piątek mam 6dpt i planuję zrobić betę.Mamy jeszcze 2 mrozaczki.
 
O super ja jeszcze nie wiem co będzie. Ale 2.05 na wizycie lekarz mi powiedział że wg usg to 12+3 tc czyli dziś .am 13+2 A 13 maja na orenatalnych będzie 14 tc i boję się że nie zrobią mi tych badań bo będzie dzidzią za duża
Może nie będzie tak źle i się uda, ja dlatego chciałam zapisać się z zapasem czasu .
 
Dawno do Was nie zagladałam. Transfer miałam odroczony bo było ryzyko hiperki. Ale miałam w kolejnym cyklu i tak 4 maja miałm transfer 2 zarodków.Jeden klasy A jeden C(5cio i 6cio dniowy).Jeden z zarodkow nam się nie rozmroził.Mam nadzieję że ten cykl będzie owocny.W piątek mam 6dpt i planuję zrobić betę.Mamy jeszcze 2 mrozaczki.

No to super! To mialas jak ja 4 zarodki[emoji3] o tez mialam odroczony.
A ile zaplodnili Wam komorek?

Nam teraz zostaly tez 2 ale slabe 4BC tez z 6 doby...
Czekamy - piatek 10.05 tak??
Kurde to mocne kciuki za sukces!!!
 
No to super! To mialas jak ja 4 zarodki[emoji3] o tez mialam odroczony.
A ile zaplodnili Wam komorek?

Nam teraz zostaly tez 2 ale slabe 4BC tez z 6 doby...
Czekamy - piatek 10.05 tak??
Kurde to mocne kciuki za sukces!!!
Pobrali 11 wartościowych komórek(w sumie było ponad 30).
9 udało się zapłodnić.
6 dotrwało do 2 doby.
4 dotrwały do 5doby i w piątej były zamrożone a dwa się zatrzymały.
1 w szóstej dobie nadgonił i też go zamrozili.
Miałam trzy słomki(2+2+1)
Przy transferze odmrozili 2 ale jednego niestety nie udało się ładnie rozmrozić i padł i podjęliśmy decyjzję że rozmrażamy jeszcze tego pojedynczego.
Także w sumie było 5.
 
reklama
Pobrali 11 wartościowych komórek(w sumie było ponad 30).
9 udało się zapłodnić.
6 dotrwało do 2 doby.
4 dotrwały do 5doby i w piątej były zamrożone a dwa się zatrzymały.
1 w szóstej dobie nadgonił i też go zamrozili.
Miałam trzy słomki(2+2+1)
Przy transferze odmrozili 2 ale jednego niestety nie udało się ładnie rozmrozić i padł i podjęliśmy decyjzję że rozmrażamy jeszcze tego pojedynczego.
Także w sumie było 5.

Kurcze piekny wynik i tak!
Podobnie jak u mnie

Trzymam kciuki i czekamy na wiadomosci od Ciebie!![emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Do góry