reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja dzis ide zrobic cytologie i prywatnie zbadac w srodku wszystko czy ok bo mnie jajniki bola dziwnie... moze to jeszcze po stymulacji albo po progesteronie duzym. I mam skierowanie na krzywa cukrowa i insuline.
W tygodniu jakos bede badac. Sprawdzam tez ceny tego mthfr bo mysle ze warto zbadac. No i dostalam antybiotyk na zatoki bo niestety od dawna nie moge sie wyleczyc domowymi sposobami.
Chyba psycha mi siadla troche i wszystko sie mnie czepia...
 
reklama
No to super ze wszystko gra!!
Na pewno bedzie dorodnym bobaskiem[emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Hahah mamusia dorodna to i bobasek też [emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787]
20190503_093947.jpeg
 
Ja dzis ide zrobic cytologie i prywatnie zbadac w srodku wszystko czy ok bo mnie jajniki bola dziwnie... moze to jeszcze po stymulacji albo po progesteronie duzym. I mam skierowanie na krzywa cukrowa i insuline.
W tygodniu jakos bede badac. Sprawdzam tez ceny tego mthfr bo mysle ze warto zbadac. No i dostalam antybiotyk na zatoki bo niestety od dawna nie moge sie wyleczyc domowymi sposobami.
Chyba psycha mi siadla troche i wszystko sie mnie czepia...

Pocieszę Cię bo mnie tez bolały jajniki ( bardziej prawy) no i ostatnio podbrzusze
Zastanawiałam się czy to nie przypadkiem z powodu dni płodnych (choć takie bóle odczuwałam jak byłam nastolatka)
@ tez była w sumie w porządku
Zobaczymy w poniedziałek idę podejrzeć co tam w środku bo mimo wszystko troche się martwie a i biore juz dhea miesiąc wiec może tez jajniki produkcje zaczęły

A ty idziesz na krzywa cukrowa bo masz jakieś wskazania ?
 
Ja dzis ide zrobic cytologie i prywatnie zbadac w srodku wszystko czy ok bo mnie jajniki bola dziwnie... moze to jeszcze po stymulacji albo po progesteronie duzym. I mam skierowanie na krzywa cukrowa i insuline.
W tygodniu jakos bede badac. Sprawdzam tez ceny tego mthfr bo mysle ze warto zbadac. No i dostalam antybiotyk na zatoki bo niestety od dawna nie moge sie wyleczyc domowymi sposobami.
Chyba psycha mi siadla troche i wszystko sie mnie czepia...

Badanie MTHFR
niżej wklejam zdjecie ceny badania w diagnostyce
IMG_4145.JPG
 
Pocieszę Cię bo mnie tez bolały jajniki ( bardziej prawy) no i ostatnio podbrzusze
Zastanawiałam się czy to nie przypadkiem z powodu dni płodnych (choć takie bóle odczuwałam jak byłam nastolatka)
@ tez była w sumie w porządku
Zobaczymy w poniedziałek idę podejrzeć co tam w środku bo mimo wszystko troche się martwie a i biore juz dhea miesiąc wiec może tez jajniki produkcje zaczęły

A ty idziesz na krzywa cukrowa bo masz jakieś wskazania ?

Nie mam wskazan poza dwoma nieudanymi transferami... cukier w normie ale wszyscy polecaja to zrobic.
U mnie w badaniu ok. Cytologia pobrana
 
Dziewczyny byłam u lekarza. Niestety pęcherzyka nie było, czyli tak jak się spodziewałam :(
Jedyny plus że beta spadła i dziś była 82, więc na szczęście nie ma ciąży pozamacicznej.
W czwartek idę na kolejną wizytę i zaczynamy na nowo. Ciężko było przyjąć dziś to, ale jestem znowu pełna wiary w kolejną próbę.
Sciakam Was i dziękuję za wszystkie kciuki:*
 
reklama
Dziewczyny byłam u lekarza. Niestety pęcherzyka nie było, czyli tak jak się spodziewałam :(
Jedyny plus że beta spadła i dziś była 82, więc na szczęście nie ma ciąży pozamacicznej.
W czwartek idę na kolejną wizytę i zaczynamy na nowo. Ciężko było przyjąć dziś to, ale jestem znowu pełna wiary w kolejną próbę.
Sciakam Was i dziękuję za wszystkie kciuki:*
Kochana tak mi przykro.
Trzymaj się i nie poddawaj
 
Do góry