reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
A kiedy wizyta? Leż, leż, bo to może być krwiak zupełnie niezależny od dzidziolka. A jak bolą piersi tzn że progesteron raczej masz wysoki.
Ciągle jest plamienie:(
Od wczoraj wrazliwsze mam piersi i chyba trochę wieksze
No i właściwie od wtorku leżę
 
Dziewczyny, zauwazylam u siebie wyciek z sutków. Pojawia się po uciśnięciu sutka. Wyskakuje "kropelka" i na tym sie kończy. Płyn ma kolor mleczny albo mleczno-żółty, ciężko określić.. żadnych guzkow na piersi nie wyczuwam. Pierwszy raz to zauważyłam jakieś 3 dni temu z obu sutków, a wczoraj tylko z jednego..
Miała któraś z Was coś takiego? Trochę się martwię, a gina mam dopiero 14 maja...
Jeśli jesteś w ciąży to tak to zupełnie normalne, ale nie naciskaj [emoji6] jeśli nie to proponuję wizytę bo to zbyt wysoki poziom hormonów może być
 



Poszło rewelacyjnie ;) wogole nie plul ładnie się zajadal nawet uśmiech się pojawil;) marchewka zdała egzamin hehe
No właśnie ostatnio też tak patrzył jak my jedliśmy do tego tak buzka ruszał jakby chciał hehe
Gratunuje! Mamy to samo ruszanie buzią :) tylko Niunia jest za mała jeszcze...
 
@Mustbe dziekuje, ze pytasz. Spotkalam sie z moja stara gin. Nie jestem zadowolona... Ona jest dla mnie kosmitka. Ciezko mi sie z nia rozmawialo, mimo, ze mowimy w tym samym jezyku. Na 9.05 mam usg, zeby zobaczyc jak duze mam jajeczka @Dzoannna mozesz mnie dopisac do kalendarza. Jak endometrium bedzie ponizej 6 mm to bedzie in vitro. Znaczy zamroza jajeczka, a pozniej dostane szerge zastrzykow, zeby pobudzic cialo. No nic mam nadzieje, ze sie obejdzie bez in vitro. Trzymajcie kciuki
 
reklama
Trzymam za Ciebie mocno kciuki, razem jesteśmy silniejsze [emoji123]
@Mustbe dziekuje, ze pytasz. Spotkalam sie z moja stara gin. Nie jestem zadowolona... Ona jest dla mnie kosmitka. Ciezko mi sie z nia rozmawialo, mimo, ze mowimy w tym samym jezyku. Na 9.05 mam usg, zeby zobaczyc jak duze mam jajeczka @Dzoannna mozesz mnie dopisac do kalendarza. Jak endometrium bedzie ponizej 6 mm to bedzie in vitro. Znaczy zamroza jajeczka, a pozniej dostane szerge zastrzykow, zeby pobudzic cialo. No nic mam nadzieje, ze sie obejdzie bez in vitro. Trzymajcie kciuki
 
Do góry