reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
W brzuszku. W Niemczech byśmy chcieli, bo tam endoskopowo.
Wiem że Bytom ma też bardzo dobry zespół od operacji na płodzie. Wiem że tylko Bytom i Wenezuela specjalizują się w jakimś typie operacji ale nie wiem dokładnie co i jak.Oglądałam kiedyś program w telewizji a i sama tam leżałam. Mają wybitnych specjalistów. Powodzenia Kochana i trzymam kciuki
 
Powodzenia :-) Na jakim etapie jesteście? Ja za 1,5h mam pierwszą w życiu punkcję i mam nadzieję że ostatnią :-) :)
Powodzenia ! Ja jestem po pierwszej wizycie dopiero , mam liste badań do wykonania -jest tego mnóstwo ! Umówiłam już M. na badanie nasienia z chromatyna ,ja mam umowiona wizyte u położnej - zrobi mi cytologie, chlamydie i czystość ... juz widzialam ze na kariorypy bedziemy dlugo czekac bo do 8tyg .

Daj znac poo ile jajec Ci pobrali :) .
 
Widzę temat drożnośći to Was podpytam. Najlepiej zrobić ją prywatnie czy moze na nfz?
Bo u Nas pomimo ze wyniki męża sie poprawiły, u mnie jest niby ok, to nadal ciąży brak. I tak pomyślałam ze moze podpytam lekarza właśnie o drożność?
Dużo się o tym naczytalam, ale już jestem sklonna przeżyć najgorszy ból aby w końcu ta ciąża była[emoji19]
Ja miałam drożność sprawdzaną laparoskopowo w szpitalu na nfz.Całkowicie bezboleśnie,zabieg w narkozie.Trwało to chwilkę. Laparoskopia jest lepsza,bo jeśli wykryja jakieś zmiany,to mogą to zaraz skorygować(zrosty w macicy itp)
 
Witajcie dziewczyny. Jestem przed pierwsza inseminacja. Mam mieć za kilka dni badanie drożności a po kilku kolejnych dniach właśnie inseminacje. Dziś byłam u innego lekarza i ten odradził badanie i iui w tym samym cyklu, podobno wtedy są bardzo małe szanse na ciąże. Czy któraś z was miała histero i iui w tym samym cyklu? Sama już nie wiem co robić..
Ja mialam sonoHSG w tym samym cyklu co iui. Lekarz powiedzial ze nie ma przeciwwskazań przy soboHSG do iui w tym samym cyklu. Gdybym miala zwykle HSG wtedy musialabym odpuscic stymulacje i do iui podejsc w kolejnym cyklu po badanku. Dzis jestem trzeci dzien po kolejnym iui...
 
Dziewczyny, wczoraj wieczorem zaaplikowalam sobie luteine dopochwowo, a ta sie strasznie dlugo rozpuszczala... czy to normalne? Zastanawiam się czy tak powinno być..

Dzis zaaplikowalam rano kolejna tabletke..
 
reklama
Ja mialam sonoHSG w tym samym cyklu co iui. Lekarz powiedzial ze nie ma przeciwwskazań przy soboHSG do iui w tym samym cyklu. Gdybym miala zwykle HSG wtedy musialabym odpuscic stymulacje i do iui podejsc w kolejnym cyklu po badanku. Dzis jestem trzeci dzien po kolejnym iui...
A czym różni się zwykle od tego sono? Miałaś to w znieczuleniu? Ja mam chyba mieć zwykle na piance
 
Do góry