reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
07.01: @Artemida90 - testowanie[emoji1320], @Gu1505 - testowanie[emoji1320],@Dzoannna - wizyta u gin
10.01: @LolaLolina - wizyta ciążowa
12.01: @redferrari - wizyta u gin, @Sami@ - testowanie [emoji1320]
15.01: @reqiem - wizyta
19.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji1348]
28.01: @Koraliki - wizyta u gin
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

Zaktualizowane
 
reklama
Cześć dziewczyny w nowym roku dawno nic nie pisałam bo narazie nie ma co niestety, wasze maluszki napełniają mnie nadzieja .
Obecnie jestem na drugim pudełku marwelonu po nie pękniętym jajeczku po iui , dwa dla tego że nie miałam jak do kliniki jechać przez pracę. Teraz jestem przy 14tabletce A brzuch boli jak na okres czy to normalne ?
Przy pierwszym opakowaniu myślałam że tak ma być że się wchłania. Poradzcie coś
 
Cześć dziewczyny w nowym roku dawno nic nie pisałam bo narazie nie ma co niestety, wasze maluszki napełniają mnie nadzieja .
Obecnie jestem na drugim pudełku marwelonu po nie pękniętym jajeczku po iui , dwa dla tego że nie miałam jak do kliniki jechać przez pracę. Teraz jestem przy 14tabletce A brzuch boli jak na okres czy to normalne ?
Przy pierwszym opakowaniu myślałam że tak ma być że się wchłania. Poradzcie coś
a robiłaś przerwę pomiędzy pudełkami?
 
Tak oczywiście
No to dziwne rzeczywiście że boli... Sprawdź jeszcze w ulotce czy nie bierzesz innych leków które znoszą działanie tego leku i siknij na tescik - antykoncepcja daje jednak tylko 99 % skuteczności. Jeśli nic z tego poszłabym chyba do gina profilaktycznie na kontrolę co z tym torbielem
 
No to dziwne rzeczywiście że boli... Sprawdź jeszcze w ulotce czy nie bierzesz innych leków które znoszą działanie tego leku i siknij na tescik - antykoncepcja daje jednak tylko 99 % skuteczności. Jeśli nic z tego poszłabym chyba do gina profilaktycznie na kontrolę co z tym torbielem
Nie biorę żadnych innych leków jedynie witaminy , ciąża nie jest możliwa ponieważ korzystamy z dawcy sami nie mamy żadnej szansy (usunięte jadra) :( .
Choć miała myśli że może to ciąża że bete zrobiłam za wcześnie i usg też za wcześnie bo były dwa równe jajeczka podczas inseminacji i zostało jedno niepękniente . Do gin pójdę jak dostanę okresu , poprzedni był 3 dniowy
 
Nie biorę żadnych innych leków jedynie witaminy , ciąża nie jest możliwa ponieważ korzystamy z dawcy sami nie mamy żadnej szansy (usunięte jadra) :( .
Choć miała myśli że może to ciąża że bete zrobiłam za wcześnie i usg też za wcześnie bo były dwa równe jajeczka podczas inseminacji i zostało jedno niepękniente . Do gin pójdę jak dostanę okresu , poprzedni był 3 dniowy

Ja tylko powiem ze jak dostalam na torbiel dwa opakowania do wziecia ciagiem (bez przerwy) to tez bolal mnie troche brzuch i plamilam non stop ale dzwonilam so lekarza i kazal mi zrobic CRP i jesli wyszlo ok to brac dalej...
zadzwon do swojego gina moze...
[emoji8]
 
Ja tylko powiem ze jak dostalam na torbiel dwa opakowania do wziecia ciagiem (bez przerwy) to tez bolal mnie troche brzuch i plamilam non stop ale dzwonilam so lekarza i kazal mi zrobic CRP i jesli wyszlo ok to brac dalej...
zadzwon do swojego gina moze...
[emoji8]
Powiedział że jeśli bardzo mi dokucza to żebym odstawila A jeśli nie to żebym jeszcze wytrzymała i chyba tak zrobię bo boję się że znów coś sie pokreci.
Dzisiaj zrobiłam w aptece zakupy z przepisu na dzidziusia po iui i będę testowac
 
reklama
Powiedział że jeśli bardzo mi dokucza to żebym odstawila A jeśli nie to żebym jeszcze wytrzymała i chyba tak zrobię bo boję się że znów coś sie pokreci.
Dzisiaj zrobiłam w aptece zakupy z przepisu na dzidziusia po iui i będę testowac

No to powodzenia.
Ja nie musialam do konca wybierac 2 opakowania anty bo okazalo sie ze torbieli nie ma i od razu moglam odstawic.
Powodzonka
 
Do góry