reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
U nas git. Młoda główka w dół , 2600g ma, ale jest "wysoka" więc może trochę mniej . Na razie nie zapowiada się na jakiś nagły poród bo szyjka skrócona, ale zamknięta jeszcze [emoji6] 15.01 ostatnia wizyta i dezycja kiedy wywołujemy jak nie ruszy samo [emoji6]
 
reklama
U nas git. Młoda główka w dół , 2600g ma, ale jest "wysoka" więc może trochę mniej . Na razie nie zapowiada się na jakiś nagły poród bo szyjka skrócona, ale zamknięta jeszcze [emoji6] 15.01 ostatnia wizyta i dezycja kiedy wywołujemy jak nie ruszy samo [emoji6]

Pochwal się brzuszkiem zanim się rozpakujesz [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
 
U nas git. Młoda główka w dół , 2600g ma, ale jest "wysoka" więc może trochę mniej . Na razie nie zapowiada się na jakiś nagły poród bo szyjka skrócona, ale zamknięta jeszcze [emoji6] 15.01 ostatnia wizyta i dezycja kiedy wywołujemy jak nie ruszy samo [emoji6]
Obrocila się! Super! To czekamy na godzinę "0". Już niedługo utulisz skarbulka :)
 
U nas git. Młoda główka w dół , 2600g ma, ale jest "wysoka" więc może trochę mniej . Na razie nie zapowiada się na jakiś nagły poród bo szyjka skrócona, ale zamknięta jeszcze [emoji6] 15.01 ostatnia wizyta i dezycja kiedy wywołujemy jak nie ruszy samo [emoji6]

No to super!
Spokojnych dwoch tygodni [emoji3][emoji3][emoji3]
 
Pochwal się brzuszkiem zanim się rozpakujesz [emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
To ja i Natalcia 38tydzień [emoji6]
IMG_20181231_195659.jpeg
IMG_20181225_194554.jpeg
 
31.12: @reqiem - wizyta u gin, @Koraliki - wizyta u gin
07.01: @Artemida90 - testowanie[emoji1320], @Dzoannna - wizyta u gin
10.01: @LolaLolina - wizyta ciążowa
12.01: @redferrari - wizyta u gin
19.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji1348]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

Udanej zabawy[emoji898][emoji483][emoji126]

@Koraliki @reqiem - powodzenia na wizytach[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Hej. Ja po kolejnej wizycie. Słuchałam przez moment serduszka :) Maluszek jest ciut młodszy niż wskazuje data OM, ale nie mam się czym martwić, bo gin powiedziała, że nadrobi. Rośnie, ma się dobrze, a torbiel o którą się martwiłam maleje, więc super.
Kolejna wizyta 28.01.
Trzymam kciuki za koleżanki na finiszu, testujące i staraczki. Mimo, że się mniej odzywam pamiętam i wspieram myślami i kibicuję :yes:
 
Jakie krople do nosa dajesz takiemu maluszkowi?
Krople dopiero teraz od 4 m-ca zaczęłam podawać isonasin septo. Próbowałam nasivin baby ale widziałam po niej, że strasznie wysuszaly śluzowke i dałam spokój. Sama nie używam kropli, bo ich nienawidzę, zaraz mnie dziąsła bolą i cały nos w środku więc zaoszczędzilam tez moje dziecko [emoji6] isonasin septo jest delikatny bo najpierw wyprobowalam na sobie [emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry