reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Właśnie , ciekawe kiedy spi? Też się nad tym zastanawiam [emoji16] ja niestety mam już zgagę dosłownie po wszystkim , nawet po wodzie. Nie miałam ani razu, a tu dwa tygodnie temu się zaczęła i meczy, najpierw zimne mleko pomagało , teraz już nic , na extreme mam taki syrop ale nie lubię brać specyfików także w nocy czasem go zapodam. Alee tak jak mówię to już końcówka i dopiero teraz mnie wzielo gorsze samopoczucie także nie mogę narzekać , te dwa-trzy tygodnie dam radę [emoji16][emoji16][emoji16]
Kochana miałam tak samo. W nocy spałam z rennie w buzi bo jak tylko się kończyło a ja przewracala się na prawy bok to od razu dostawałam zgagi. Pociesze, zniknęła od razu po porodzie i nie mam do dzisiaj [emoji16][emoji16]
 
Właśnie , ciekawe kiedy spi? Też się nad tym zastanawiam [emoji16] ja niestety mam już zgagę dosłownie po wszystkim , nawet po wodzie. Nie miałam ani razu, a tu dwa tygodnie temu się zaczęła i meczy, najpierw zimne mleko pomagało , teraz już nic , na extreme mam taki syrop ale nie lubię brać specyfików także w nocy czasem go zapodam. Alee tak jak mówię to już końcówka i dopiero teraz mnie wzielo gorsze samopoczucie także nie mogę narzekać , te dwa-trzy tygodnie dam radę [emoji16][emoji16][emoji16]
Przetrwamy! Dla naszych cudnych różowych dupci przetrwamy wszystko!
 
Kochana miałam tak samo. W nocy spałam z rennie w buzi bo jak tylko się kończyło a ja przewracala się na prawy bok to od razu dostawałam zgagi. Pociesze, zniknęła od razu po porodzie i nie mam do dzisiaj [emoji16][emoji16]
Ja końcówkę ciąży, też spałam z rennie i głównie na prawym bo z lewej wystawały kopytka i były bardzo niezadowolone jak kładłam się na lewym ;)
 
Ja końcówkę ciąży, też spałam z rennie i głównie na prawym bo z lewej wystawały kopytka i były bardzo niezadowolone jak kładłam się na lewym ;)
To fakt nóżki lubią luz żeby spokojnie wierzgać ja mam odwrotnie po prawej czuję ciągle kopniaczki możliwe i jak się na prawym boku położę to od razu dostaje info że pomyliłam strony :) a na plecach to się da może max 5-10 min poleżeć i zaraz mi niewygodnie... Zresztą mówią że na plecach w zaawansowanej ciąży lepiej nie kłaść się bo sie ucuska glowne naczynia krwionosne więc i tak pozwalam sobie tylko na chwilkę...
 
Dzięki [emoji16] a jak u Was ?
A u nas czas leci bardzo szybko. Mała skończyła 4 miesiące 2 dni temu. Szybko się rozwija. Niestety walczymy cały czas z glutami które co chwile powracają. Już prawie nie pamiętam jak brzmi moje dziecko bez glutow w nosie. Mamy niedobór wit d i dlatego tak często coś łapie. Szkoda mi jej, bo non stop jakieś inhalacje, kropelki i krople do nosa. Może że dwa tyg było bez leków. Ale mam nadzieję że z tego wyrośnie.
 
31.12: @reqiem - wizyta u gin, @Koraliki - wizyta u gin
07.01: @Artemida90 - testowanie[emoji1320], @Dzoannna - wizyta u gin
10.01: @LolaLolina - wizyta ciążowa
12.01: @redferrari - wizyta u gin
19.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji1348]
28.01: @Koraliki - wizyta u gin
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

Udanej zabawy[emoji898][emoji483][emoji126]

@Koraliki @reqiem - powodzenia na wizytach[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
Ostatnia edycja:
reklama
A u nas czas leci bardzo szybko. Mała skończyła 4 miesiące 2 dni temu. Szybko się rozwija. Niestety walczymy cały czas z glutami które co chwile powracają. Już prawie nie pamiętam jak brzmi moje dziecko bez glutow w nosie. Mamy niedobór wit d i dlatego tak często coś łapie. Szkoda mi jej, bo non stop jakieś inhalacje, kropelki i krople do nosa. Może że dwa tyg było bez leków. Ale mam nadzieję że z tego wyrośnie.
Jakie krople do nosa dajesz takiemu maluszkowi?
 
Do góry