reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Lekarz decyduje biorąc pod uwagę wyniki badań... Jeśli długi to całe opakowanie lub dodatkowo kilka tabletek bez przerwy potem gonapeptyl lub zamiennik potem menopur lub zamiennik razem trwa to jakieś 1,5 miesiąca zależy jeszcze jak będziesz reagować na stymulację... Ja brałam leki na stymulację prawie 2 tygodnie niektórzy po 8 dniach już mają piękne jaja :) inni jeszcze dłużej biorą chociaż wtedy zazwyczaj transfer jest odroczony bo endometrium nieładne się robi jak się.je przeciąga za długo...

Dzięki bardzo[emoji8]
Musze porozmawiac z lekarzem moim co i jak tylko teraz okres raczej urlopowy...
 
reklama
31.12: @reqiem - wizyta u gin, @Koraliki - wizyta u gin
07.01: @Artemida90 - testowanie[emoji1320], @Dzoannna - wizyta u gin
10.01: @LolaLolina - wizyta ciążowa
12.01: @redferrari - wizyta u gin
19.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji1348]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]
30.06: @agawid - starania naturalne listopad 2018 - czerwiec 2019 [emoji1320][emoji1320][emoji1320]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?
 
No to super, juz za chwile, za minutke bedzie rozowa pupcia z Wami[emoji3][emoji173]️
Jeszcze pięć tygodni do terminu więc jeszcze kilka chwil... Ale przygotować psychicznie się trzeba... Ja już się nie mogę doczekać ale małej tłumacze że na spokojnie jeszcze trzy tygodnie niech poczeka i podrośnie bo jest jeszcze chudzinka :)
 
reklama
Jeszcze pięć tygodni do terminu więc jeszcze kilka chwil... Ale przygotować psychicznie się trzeba... Ja już się nie mogę doczekać ale małej tłumacze że na spokojnie jeszcze trzy tygodnie niech poczeka i podrośnie bo jest jeszcze chudzinka :)

No tak... niech rosnie gdzie jej najlepiej i lepiej nigdzie juz nie bedzie[emoji3]
Tak mysle ze potem na starosc naszych rodzicow czasem jako dorosli zapominamy ile dali nam milosci jak bylismy mali... albo w brzuszku...
 
Do góry