reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
@reqiem a Ty jak się czujesz? Mała rozrabia w brzuszku?
Oj tak [emoji85] łobuz ostatnio daje popalić , wierci się calutki dzień od samego rana do wieczora i w nocy ciężko się ułożyć bo grzebie gdzieś po bokach , a na plecach niezbyt wygodnie. Ale dobrze dobrze niech się wierci przynajmniej jestem spokojna [emoji6]
Nie powiem ostatnie tygodnie mnie męczą bo spojenie doskwiera , zgaga pali jak cholera , w nocy ciężko się obrócić i nie wygodnie w każdej pozycji , ale i tak nie mam co narzekac, cała ciąża była lekka , dopiero teraz coś . Dzisiaj mam ciążę donoszona więc na dobrą sprawę niech się dzieje co chce. Szyjkę już mam lekka skrócona [emoji6] a Ty jak tam ?
 
reklama
No tak... niech rosnie gdzie jej najlepiej i lepiej nigdzie juz nie bedzie[emoji3]
Tak mysle ze potem na starosc naszych rodzicow czasem jako dorosli zapominamy ile dali nam milosci jak bylismy mali... albo w brzuszku...
Dokładnie! Ja doceniam bardzo, moi rodzice pomimo że pracowali zawsze po pracy mieli dla mnie czas żeby wyjść ze mną na spacer na sanki czy wybrać się nad rzekę... Nie marudzili e im się nie chce i jak widzę teraz że znajomi oddają dzieciaki do przedszkola w dni kiedy mają urlop na cały dzień np dziś to sobie myślę że coś im się pomyliło... Owszem trzeba zrobić zakupy ugotować obiad ale już tak po 12 to dziecko można odebrać moim zdaniem i iść z nim na spacer ech....
 
Oj tak [emoji85] łobuz ostatnio daje popalić , wierci się calutki dzień od samego rana do wieczora i w nocy ciężko się ułożyć bo grzebie gdzieś po bokach , a na plecach niezbyt wygodnie. Ale dobrze dobrze niech się wierci przynajmniej jestem spokojna [emoji6]
Nie powiem ostatnie tygodnie mnie męczą bo spojenie doskwiera , zgaga pali jak cholera , w nocy ciężko się obrócić i nie wygodnie w każdej pozycji , ale i tak nie mam co narzekac, cała ciąża była lekka , dopiero teraz coś . Dzisiaj mam ciążę donoszona więc na dobrą sprawę niech się dzieje co chce. Szyjkę już mam lekka skrócona [emoji6] a Ty jak tam ?
No ja nie narzekam sobie bo zgaga z rzadka mnie łapie jak za dużo zjem tylko... Więc teraz jak wróbelek a częściej... Kręgosłup troszkę już czuję ale bez przesady - przecież mogę dużo odpoczywać...
Najgorzej ze spaniem... Też sobie miejsca nie mogę znaleźć.... Budzę się kilka razy w nocy...
Mała kopie bez przerwy w dzień i w nocy... Ciekawe kiedy ona śpi? Emek ja czasem uglaszcze to chwilka spokoju... Ale to max pół godziny... A teraz sobie ulubila wypieranie się nóżkami więc mi taką górka się robi trzyma tak z 5-10 sekund i mam wrażenie że za piętkę mogę zlapac... Hehe
 
No ja nie narzekam sobie bo zgaga z rzadka mnie łapie jak za dużo zjem tylko... Więc teraz jak wróbelek a częściej... Kręgosłup troszkę już czuję ale bez przesady - przecież mogę dużo odpoczywać...
Najgorzej ze spaniem... Też sobie miejsca nie mogę znaleźć.... Budzę się kilka razy w nocy...
Mała kopie bez przerwy w dzień i w nocy... Ciekawe kiedy ona śpi? Emek ja czasem uglaszcze to chwilka spokoju... Ale to max pół godziny... A teraz sobie ulubila wypieranie się nóżkami więc mi taką górka się robi trzyma tak z 5-10 sekund i mam wrażenie że za piętkę mogę zlapac... Hehe
Plecy dostają po porodzie ;) jak tylko noszenie i chodzenie pomaga gdy boli brzuszek 5kg pulpecika.
 
Alo.
Dziś mialam 2 IUI. 20dc Pęcherzyk 20mm,endo ponad 9mm.Troszkę z zaskoczenia dziś bo byłam załamana tym cyklem i myślalam że będzie bezowulacyjny .Po stymulacji a dopiero dwa dni temu coś się ruszyło.

Powodzenia![emoji1320][emoji1320][emoji1320]
A dostalas zastrzyk na pekniecie?
 
reklama
No ja nie narzekam sobie bo zgaga z rzadka mnie łapie jak za dużo zjem tylko... Więc teraz jak wróbelek a częściej... Kręgosłup troszkę już czuję ale bez przesady - przecież mogę dużo odpoczywać...
Najgorzej ze spaniem... Też sobie miejsca nie mogę znaleźć.... Budzę się kilka razy w nocy...
Mała kopie bez przerwy w dzień i w nocy... Ciekawe kiedy ona śpi? Emek ja czasem uglaszcze to chwilka spokoju... Ale to max pół godziny... A teraz sobie ulubila wypieranie się nóżkami więc mi taką górka się robi trzyma tak z 5-10 sekund i mam wrażenie że za piętkę mogę zlapac... Hehe
Właśnie , ciekawe kiedy spi? Też się nad tym zastanawiam [emoji16] ja niestety mam już zgagę dosłownie po wszystkim , nawet po wodzie. Nie miałam ani razu, a tu dwa tygodnie temu się zaczęła i meczy, najpierw zimne mleko pomagało , teraz już nic , na extreme mam taki syrop ale nie lubię brać specyfików także w nocy czasem go zapodam. Alee tak jak mówię to już końcówka i dopiero teraz mnie wzielo gorsze samopoczucie także nie mogę narzekać , te dwa-trzy tygodnie dam radę [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Do góry