reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Co najważniejsze, nie pogarsza się, więc chyba jest w miarę stabilnie, choć lekarze nie używają tego słowa... Z resztą dziś niedziela więc nie ma pełnej kadry, lekarz dyzurujacy ma pewnie kupę roboty, bo co chwila ktoś się rodzi.. Myślę, że jutro rano poznamy więcej szczegółów co dalej,czy po wyniku antybiogram coś się zmieniło, czy w posiewie z płynu coś wyszło i czy crp kontrolowali.
Od wczoraj od godziny 23 włączyli mu mój pokarm i idzie 1 mm co 2 h. A i mnie coraz lepiej z tym pokarmem idzie, super tu mają laktator na oddziale neonatologi. Walka trwa
Super, że Jasio czuje się lepiej... Słoneczko mamusi... :)
 
@anolianna - powodzenia na ktg - czy to Twoje pierwsze? Zastanawiam się, kiedy powinno się zacząć je robić... Ja mam wrażenie, że czasami brzusio mi się stawia na chwilkę, ale ani to nie boli, ani nie jest regularne raz dwa razy i to nie codziennie, więc chyba jeszcze nie ma co się przejmować sama nie wiem... może to w ogóle nie to? nie wiem czego oczekiwać nawet...
@Artemida90 - niech jaja pięknie ruszą :)
 
Dziewczyny to jakiś cud. Rozmawiałam z panią ordynator o Małym Janku. Zapytałam czy możemy już powiedzieć, że najgorsze za nami. Powiedziała, że zdecydowanie tak! [emoji847] Że Jasiek zrobił milowy postęp od tego w jakiej sytuacji się znalazł w nocy po przyjściu na świat i, że jest bardzo zadowolona i też odetchnęła [emoji16] zwiększają mu dawkę jedzenia, opierdzielila dziewczyny, że już w nocy miały zwiększyć z 4 na 5, bo dziecko jest głodne! No i powiedziała też, że mój pokarm jest na równi leczniczy dla niego jak antybiotyk [emoji16] noooo i wiecie co? Dzisiaj na 90% będziemy kangurować już!!! [emoji16][emoji16][emoji16]
No a jeśli o mnie chodzi to jest ok, ale ordynator powiedział, że na razie za zostaję jeszcze, zobaczymy jak długo będę mogła -w zależności od miejsc, pewnie chodzi o Jasia, żebym była blisko, bo pytał gdzie mieszkam [emoji4]
 
Dziewczyny to jakiś cud. Rozmawiałam z panią ordynator o Małym Janku. Zapytałam czy możemy już powiedzieć, że najgorsze za nami. Powiedziała, że zdecydowanie tak! [emoji847] Że Jasiek zrobił milowy postęp od tego w jakiej sytuacji się znalazł w nocy po przyjściu na świat i, że jest bardzo zadowolona i też odetchnęła [emoji16] zwiększają mu dawkę jedzenia, opierdzielila dziewczyny, że już w nocy miały zwiększyć z 4 na 5, bo dziecko jest głodne! No i powiedziała też, że mój pokarm jest na równi leczniczy dla niego jak antybiotyk [emoji16] noooo i wiecie co? Dzisiaj na 90% będziemy kangurować już!!! [emoji16][emoji16][emoji16]
No a jeśli o mnie chodzi to jest ok, ale ordynator powiedział, że na razie za zostaję jeszcze, zobaczymy jak długo będę mogła -w zależności od miejsc, pewnie chodzi o Jasia, żebym była blisko, bo pytał gdzie mieszkam [emoji4]
Kochana cudownych tulsków - zapamiętaj te chwile do końca życia :) Cieszę się Waszym szczęściem :)
 
Dziewczyny to jakiś cud. Rozmawiałam z panią ordynator o Małym Janku. Zapytałam czy możemy już powiedzieć, że najgorsze za nami. Powiedziała, że zdecydowanie tak! [emoji847] Że Jasiek zrobił milowy postęp od tego w jakiej sytuacji się znalazł w nocy po przyjściu na świat i, że jest bardzo zadowolona i też odetchnęła [emoji16] zwiększają mu dawkę jedzenia, opierdzielila dziewczyny, że już w nocy miały zwiększyć z 4 na 5, bo dziecko jest głodne! No i powiedziała też, że mój pokarm jest na równi leczniczy dla niego jak antybiotyk [emoji16] noooo i wiecie co? Dzisiaj na 90% będziemy kangurować już!!! [emoji16][emoji16][emoji16]
No a jeśli o mnie chodzi to jest ok, ale ordynator powiedział, że na razie za zostaję jeszcze, zobaczymy jak długo będę mogła -w zależności od miejsc, pewnie chodzi o Jasia, żebym była blisko, bo pytał gdzie mieszkam [emoji4]
tak się cieszę :*:*:*:*:*:*:* nie mogło być inaczej :)
 
dziewczyny, czy Wy w ciąży malowałyście się normalnie? Unikałyście jakiś kosmetyków? Może macie stronki lub książki godne polecenia w tej tematyce?

mam też problem z kawą, piję, bo mam niskie ciśnienie, a ostatnia z ostatnich dni, sprawia, że budzę się pękająca głową, wiadomo, tabsy nie wchodzą w grę. Czytałam, ze kawa jest dozwolona w rozsądnej dawce.
 
reklama
Do góry