reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
a i jak jest z lakierami? Zrezygnowałam z codziennego malowania paznokci, ale myślałam o hybrydzie na święta
ja rezygnowałam, z hybrydy i malowania, chociaż pytałam się kilku osób, lekarzy, ale też chemika - i mówią, że można utwardzona w uv warstwa lakieru nie wplywa na nas, maluje się normalnie jak gdzieś wychodzę tylko brzuszek smaruje oliwką specjalną, ciśnienie w ciąży spada zazwyczaj to normalne - słąbą kawkę można, nawet niektórzy lekarze mówią, że dwie... tylko trzeba się liczyć z konsekwencjami, że kawa w dużych ilościach wypłukuje magnez - który działa przeciwskurczowo - a skurcze niedobrze jak są...
za to 2 lekarzy odradziło mi zieloną herbatę - wcześniej piłam dużo...
wiadomo: surowe mięso (tatar, metka, wędliny łososiowe, szynka parmeńska), surowe ryby (sushi, ryby wędzone zimnym dymem jak łosoś) surowe jajka (kogiel mogiel, jajko na miękko), niepasteryzowane mleko i jego przetwory (w szczególności sery pleśniowe z niepasteryzowanego mleka) nie jemy, z grzybami różnie mówią - część żeby jednak unikać, myć dokładnie owoce i warzywa :)
 
reklama
dziewczyny, czy Wy w ciąży malowałyście się normalnie? Unikałyście jakiś kosmetyków? Może macie stronki lub książki godne polecenia w tej tematyce?

mam też problem z kawą, piję, bo mam niskie ciśnienie, a ostatnia z ostatnich dni, sprawia, że budzę się pękająca głową, wiadomo, tabsy nie wchodzą w grę. Czytałam, ze kawa jest dozwolona w rozsądnej dawce.
Ja cala Ciąże piłam kawę
 
Dziewczyny to jakiś cud. Rozmawiałam z panią ordynator o Małym Janku. Zapytałam czy możemy już powiedzieć, że najgorsze za nami. Powiedziała, że zdecydowanie tak! [emoji847] Że Jasiek zrobił milowy postęp od tego w jakiej sytuacji się znalazł w nocy po przyjściu na świat i, że jest bardzo zadowolona i też odetchnęła [emoji16] zwiększają mu dawkę jedzenia, opierdzielila dziewczyny, że już w nocy miały zwiększyć z 4 na 5, bo dziecko jest głodne! No i powiedziała też, że mój pokarm jest na równi leczniczy dla niego jak antybiotyk [emoji16] noooo i wiecie co? Dzisiaj na 90% będziemy kangurować już!!! [emoji16][emoji16][emoji16]
No a jeśli o mnie chodzi to jest ok, ale ordynator powiedział, że na razie za zostaję jeszcze, zobaczymy jak długo będę mogła -w zależności od miejsc, pewnie chodzi o Jasia, żebym była blisko, bo pytał gdzie mieszkam [emoji4]

[emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
Super!!!!!!
 
19.11: @anolianna - ktg maluszka, @Artemida90 - podglądanie jajek przed IUI
20.11: @reqiem - konsultacja prenatalna i echo serca maluszka
22.11: @Dzoannna kontrola usg przed IUI
26.11: @nuna85 - usg przed IUI, @LolaLolina - USG ciążowe [emoji307], kontrola TSH
27.11: @reqiem - wizyta, @nuna85 - IUI [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
30.11: @anolianna - wizyta kontrolna
01.12: @redferrari - wizyta u gin
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Czy kogoś dopisać jeszcze do kalendarza?

@anolianna i @Artemida90 powodzenia na wizytach [emoji1320][emoji1320][emoji1320] dajcie znac jak poszło!

Miłego dnia[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Po wizycie super☺ serduszko rowniutko i głośno bije co prawda są na wykresie juz delikatne skurcze ale ich nie czulam ale lekarz powiedział ze mogę jechać do domu jak zaczną się skurcze to zaprasza na porodówke ciekawe ile jeszcze mamy czasu do Tej chwili
 
Po wizycie super[emoji5] serduszko rowniutko i głośno bije co prawda są na wykresie juz delikatne skurcze ale ich nie czulam ale lekarz powiedział ze mogę jechać do domu jak zaczną się skurcze to zaprasza na porodówke ciekawe ile jeszcze mamy czasu do Tej chwili

No to wspaniale[emoji3]
W sumie juz niecaly miesiac Wam zostal[emoji1348][emoji1348][emoji1348]
 
reklama
Do góry