reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć dziewczyny. Długo mnie nie bylo. Odpuściłam... ale czy na pewno? 8 listopada mam wizytę u psychologa medycznego.

Od wczoraj mam „brunatny” śluz. Nie w całości - czasem tylko nitki brązowe a czasem całość brązowa. Mam to tylko podczas podcierania po toalecie, wkładka czysta. Zaczyna mnie to niepokoić. Czy to reakcja na przerwę od zastrzykow? Dziś mam 24dc. Jutro będę pisac maila do mojej doktor. Wczoraj robiłam test owu choć wiem ze przy pcos nie wychodziły mi nigdy....Zobacz załącznik 910650

Coś takiego mi wyszło - test robiłam wieczorem po pracy. I wiem ze to nie pozytyw ale tak mocnego nigdy nie było

No ja przyznam ze nigdy chyba tak mocnego testu owu nie mialam...
Ciezko powiedziec co to moze byc...
Oczywiscie zycze Ci najlepszej z tych wersji! [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
hej dziewczyny ,ja juz 4 dzien po iui . Cos mi sie wydaje ze sie nie powiodla :-( zaczynam miec bole okresowe jak co miesiac o tej samej porze , pryszcze okresowe tez dostrzegam :-(co miesiac to samo . Ehhhh :-(
 
hej dziewczyny ,ja juz 4 dzien po iui . Cos mi sie wydaje ze sie nie powiodla :-( zaczynam miec bole okresowe jak co miesiac o tej samej porze , pryszcze okresowe tez dostrzegam :-(co miesiac to samo . Ehhhh :-(

A daj spokoj, te dni PO sa okropne.
Czekanie, sluchanie, hustawka nastrojow, zniechecenie, masakra jakas.
Jeszcze te pogoda:/

Mi tez sie wydaje ze w ogole jeszcze owulacji nie mialam i ze znowu za wczesnie wszystko.

Zacisnac zęby pozostaje[emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51]
 
N
Bóle mogą wróżyć i okres i dzidzie - nie denerwuj się tylko czekaj cierpliwie :)
Masz racje ,ale pryszcze znacza tylko jedno...@ :'( Rok temu zalozylam sobie kalendarzyk I w kazdym cyklu dzien po dniu opisuje swoje samopoczucie.. opisuje w nim wszystko _,gdzie pryszcz mi wyskoczyl, bol, sluz itd... I jak cos mnie w kolejnym miesiacu boli to sprawdzam czy juz wczesniej cos takiego mialam aby nie nakrecac sie na objawy ciazowe...I zawsze jest to samo .Co mniesiac o tej samej porze dostaje znak od ciala ze wredna@ nadchodzi :-(
 
N

Masz racje ,ale pryszcze znacza tylko jedno...@ :'( Rok temu zalozylam sobie kalendarzyk I w kazdym cyklu dzien po dniu opisuje swoje samopoczucie.. opisuje w nim wszystko _,gdzie pryszcz mi wyskoczyl, bol, sluz itd... I jak cos mnie w kolejnym miesiacu boli to sprawdzam czy juz wczesniej cos takiego mialam aby nie nakrecac sie na objawy ciazowe...I zawsze jest to samo .Co mniesiac o tej samej porze dostaje znak od ciala ze wredna@ nadchodzi :-(
pryszcze jak i bóle - są spowodowane progesteronem rosnącym, który rośnie zarówno przed okresem jak i w ciąży :) oczywiście nie nakręcaj się, ale też wrzuć na luz z tym okresem - jak ma przyjść to przyjedzie nie ma co go przeżywać...
 
A daj spokoj, te dni PO sa okropne.
Czekanie, sluchanie, hustawka nastrojow, zniechecenie, masakra jakas.
Jeszcze te pogoda:/

Mi tez sie wydaje ze w ogole jeszcze owulacji nie mialam i ze znowu za wczesnie wszystko.

Zacisnac zęby pozostaje[emoji51][emoji51][emoji51][emoji51][emoji51]
A moze sproboj jeszcze pobaraszkowac z mezusiem .Kiedys czytalam o dziewczynie ktora miala iui I jej maz mial slabe nasienie ,zrobili jej iui na niepeknietym pecherzyku jak byla na usg dzien po iui okazalo sie ze pecherzyk jeszcze jest... Zalamala sie I zwatpila na pocieszenie pobaraszkowala z mezem...I okazalo sie ze wlasnie wtedy sie udalo :-)
 
reklama
pryszcze jak i bóle - są spowodowane progesteronem rosnącym, który rośnie zarówno przed okresem jak i w ciąży :) oczywiście nie nakręcaj się, ale też wrzuć na luz z tym okresem - jak ma przyjść to przyjedzie nie ma co go przeżywać...
Masz racje nie ma co go przezywac...ale to takie trudne jest do zrealizowania :'(
 
Do góry