reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Do trzech razy sztuka ;), u nas problem był z nasieniem u emka. Przy 3 wyniki były na dolnej granicy normy dla iui.

Hmm to dokladnie tak jak u nas tym razem - tylko to nasienie to cos nowego ...:(
Ale jak juz kiedys mowilam - za kazdym razem cos nowego wychodzi.
Teraz wiadomo ze trzeba sie wziac w garsc i od tej strony.
 
Nie powiem zdarzały się małe grzeszki ale rok wcześniej ja byłam na diecie to schudłam 12 kg

Kurcze to ogromne zmiany u Was po tej diecie zaszly. Szok! [emoji3]
Fajnie!
Zobaczymy co wyjdzie za miesiac u nas - czy wyniki sie poprawia.
Tak licze ze ten czwarty raz u nas IUI wyjdzie przed samiutkim BN w grudniu.
Zamierzam wykorzystac te cykle na maxa. Oby tylko nie bylo juz wiecej dodatkowych problemow:/
Na sali w klinice spotkalam 2 dziewczyny czekajace do punkcji.
Mysle ze w przyszlym roku i ja sie zdecyduje na ivf
 
26.10: @HiperNova - Termin Porodu![emoji64]
30.10: @reqiem - kontrola wagi maluszka
@agatgagat - wizyta kontrolna
@LolaLolina - monitoring cyklu
31.10: @reqiem - USG III trymestru
01.11: @Molky - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
02.11: @anolianna - wizyta kontrolna maluszka
03.11: @redferrari - wizyta u gin
04.11: @Marzennn - testowanie[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
07.11: @Marzena87 - Termin Porodu![emoji64]
08.11: @Dzoannna - testowanie [emoji1320][emoji1320][emoji1320]
13.11: @reqiem - wizyta
16.12: @anolianna - Termin Porodu![emoji64]
15.01: @agatgagat - Termin Porodu![emoji64]
21.01: @reqiem - Termin Porodu![emoji64]
04.02: @redferrari - Termin Porodu![emoji64]

Czy kogoś dopisać do kalendarza?

U mnie dzis leje! Kto może - pod kocyk
[emoji8][emoji8][emoji8]
 
Cześć dziewczyny. Długo mnie nie bylo. Odpuściłam... ale czy na pewno? 8 listopada mam wizytę u psychologa medycznego.

Od wczoraj mam „brunatny” śluz. Nie w całości - czasem tylko nitki brązowe a czasem całość brązowa. Mam to tylko podczas podcierania po toalecie, wkładka czysta. Zaczyna mnie to niepokoić. Czy to reakcja na przerwę od zastrzykow? Dziś mam 24dc. Jutro będę pisac maila do mojej doktor. Wczoraj robiłam test owu choć wiem ze przy pcos nie wychodziły mi nigdy....
IMG_0797.JPG


Coś takiego mi wyszło - test robiłam wieczorem po pracy. I wiem ze to nie pozytyw ale tak mocnego nigdy nie było
 

Załączniki

  • IMG_0797.JPG
    IMG_0797.JPG
    146,4 KB · Wyświetleń: 301
reklama
Cześć dziewczyny. Długo mnie nie bylo. Odpuściłam... ale czy na pewno? 8 listopada mam wizytę u psychologa medycznego.

Od wczoraj mam „brunatny” śluz. Nie w całości - czasem tylko nitki brązowe a czasem całość brązowa. Mam to tylko podczas podcierania po toalecie, wkładka czysta. Zaczyna mnie to niepokoić. Czy to reakcja na przerwę od zastrzykow? Dziś mam 24dc. Jutro będę pisac maila do mojej doktor. Wczoraj robiłam test owu choć wiem ze przy pcos nie wychodziły mi nigdy....Zobacz załącznik 910650

Coś takiego mi wyszło - test robiłam wieczorem po pracy. I wiem ze to nie pozytyw ale tak mocnego nigdy nie było
Hej Kochana [emoji6]
Kurczę ciężko stwierdzić co mogą oznaczać te plamienia , może być reakcja po lekach, może być zagnieżdżanie , może być niewydolność ciała żółtego , kurczę bez USG chyba nic się nie dowiesz, test świadczy o owulacji na dniach , może akurat cykl się wydłużył i plamienia okoloowulacyje. Kurcze no nie pomogę [emoji26] może jakąś mądrzejsza głowa niż ja się znajdzie.
 
Do góry