reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Dzis mam w zeladku takie dziwne skurcze z malymi przerwami ... Jak mnie zlapie to az mnie wygnie z bolu ...zastanawiam sie czy oby to nie na tle nerwowym przez to.wszystko...:'(
 
reklama
Kurcze to ogromne zmiany u Was po tej diecie zaszly. Szok! [emoji3]
Fajnie!
Zobaczymy co wyjdzie za miesiac u nas - czy wyniki sie poprawia.
Tak licze ze ten czwarty raz u nas IUI wyjdzie przed samiutkim BN w grudniu.
Zamierzam wykorzystac te cykle na maxa. Oby tylko nie bylo juz wiecej dodatkowych problemow:/
Na sali w klinice spotkalam 2 dziewczyny czekajace do punkcji.
Mysle ze w przyszlym roku i ja sie zdecyduje na ivf

Zmiany mega i samopoczucie lepsze no i iui się udała.
Trzymam kciuki żeby udało wam się przed świętami. My mieliśmy w wielką środę przed Wielkanocą wiec jest to nasz mały cud
 
Anolianna schudłaś stosując tylko dietę ? Jaka? I ile Ci to zajęło ?

Tak tylko dieta plus rowerek stacjonarny po 10 km tak 3-4 dni w tygodniu☺
Dieta ułożona pode mnie i moje wyniki przez super dietetyczke (mam niedoczynność tarczycy) i tez wiedziała o naszych problemach z zajściem w ciążę. Zajęło 5-6 miesiecy☺ warto polecam ☺
 
Dzis mam w zeladku takie dziwne skurcze z malymi przerwami ... Jak mnie zlapie to az mnie wygnie z bolu ...zastanawiam sie czy oby to nie na tle nerwowym przez to.wszystko...:'(

A nie pilas jakichs sokow z owocow surowych? Moze sobie uszkodzilas czyms. Ja niedawno od soku z aronii tak mialam az omeprazol musialam brac. Stres tez swoje robi:/
 
A nie pilas jakichs sokow z owocow surowych? Moze sobie uszkodzilas czyms. Ja niedawno od soku z aronii tak mialam az omeprazol musialam brac. Stres tez swoje robi:/
Wiesz nie wiem dokladmie od czego to bylo bol zaczol sie okolo 9rano I trwal do 18 z przerwami .Pozniej wrocil okolo 12 w nocy ale juz w mniejszy I skonczyl sie okolo 4rano .Teraz juz jest ok .:-) Tylko pobolewa mnie podbrzusze jak na okres.Dzis jest 5 dzien po iui a 4 po peknieciu pecherzyka te czekanie jest najgorsze choc czuje ze iui nie powiodla sie mala nadzieja jest :-) A u Ciebie jak tam?czujesz jakies bole ?
 
Wiesz nie wiem dokladmie od czego to bylo bol zaczol sie okolo 9rano I trwal do 18 z przerwami .Pozniej wrocil okolo 12 w nocy ale juz w mniejszy I skonczyl sie okolo 4rano .Teraz juz jest ok .:-) Tylko pobolewa mnie podbrzusze jak na okres.Dzis jest 5 dzien po iui a 4 po peknieciu pecherzyka te czekanie jest najgorsze choc czuje ze iui nie powiodla sie mala nadzieja jest :-) A u Ciebie jak tam?czujesz jakies bole ?

Oj doskonale Ciebie rozumiem.
U mnie zupelnie nic...
Poza tym ze w dniu i dzien po bolaly jajniki.
Od kiedy biore tabletki z witaminami (z powodu podejrzenia endometriozy) nie mam zadnych objawow pms, kompletnie nic - wiec chyba dobrze[emoji3]
 
reklama
Oj doskonale Ciebie rozumiem.
U mnie zupelnie nic...
Poza tym ze w dniu i dzien po bolaly jajniki.
Od kiedy biore tabletki z witaminami (z powodu podejrzenia endometriozy) nie mam zadnych objawow pms, kompletnie nic - wiec chyba dobrze[emoji3]
Bardzo dobrze :-) Ja to zas zawsze po ovulacji cierpie jedynie co mnie nie boli to piersi teraz tez nie... Z tad wiem ze miesiaczka sie pojawi
 
Do góry