reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Najgorsze jest to że strasznie się boję wyniku że się rozczaruje. Bóle jak na @ i pobolewaja piersi przy dotknięciu temp. 36.9
Byle przetrwać dzisiejszy dzień.
Miłego dnia wam dziewczynki życzę dużo słoneczka bo u mnie to nie ma [emoji16]
 
Ja teraz już też po badaniu 3d lekarz powiedział ze śmiało mozemy niebieskie kupować wiec tez w lidlu poszalałam o kupiłam body, spodenki i rajstopki niebieskie :)wcześniej kupowalismy neutralne o maz tez juz zły ze większość to szarości:p
A w lidlu fajne te ciuszki;)
Super są , tylko u mnie to już ochłapy zostają jak przychodzę koło 11 . A z rana nie mam zamiaru się przepychać z tymi babciami [emoji23]
 
fajne tylko ja byłam dopiero wczoraj to już przebrane, same wielkie zostały... w biedrze też są akurat... ale nic nie kupowałam... ja to mam jeszcze dużo czasu - a przynajmniej tak mi się wydaje... bo ten czas leci jak nie wiem - już 6 miesiąc - kiedy to minęło?
No po 20tyg to już leci jak szalone.. w ogóle ja dzisiaj mam studniówkę [emoji16] równe 100 dni do końca [emoji41][emoji41][emoji41]
 
No po 20tyg to już leci jak szalone.. w ogóle ja dzisiaj mam studniówkę [emoji16] równe 100 dni do końca [emoji41][emoji41][emoji41]
no to pora na imprę, zakrapianą sokiem pomarańczowym i zakup siatkowych gatek :)
to już nie żarty!
naprawdę ja już zaczynam kompletować wyprawkę, bo na razie to tylko kupowałam ciuszki, ale teraz to już zamówiłam dla Alusi pościel i ręczniki, pieluszki tetrowe - może za wcześnie, ale też finansowo nam będzie łatwiej rozłożyć wszystko na kolejne miesiące niż na raz kupić. No i wolałabym gdzieś za miesiąc zrobić wielkie pranie i prasowanie a nie czekać aż będę miała już ciężko stanąć do żelazka :)
Zastanawiam się jeszcze nad śpiworkiem lub kombinezonem na zimę - jak myślisz jaki rozmiar kupić - w końcu termin mamy na zimę...
 
no to pora na imprę, zakrapianą sokiem pomarańczowym i zakup siatkowych gatek :)
to już nie żarty!
naprawdę ja już zaczynam kompletować wyprawkę, bo na razie to tylko kupowałam ciuszki, ale teraz to już zamówiłam dla Alusi pościel i ręczniki, pieluszki tetrowe - może za wcześnie, ale też finansowo nam będzie łatwiej rozłożyć wszystko na kolejne miesiące niż na raz kupić. No i wolałabym gdzieś za miesiąc zrobić wielkie pranie i prasowanie a nie czekać aż będę miała już ciężko stanąć do żelazka :)
Zastanawiam się jeszcze nad śpiworkiem lub kombinezonem na zimę - jak myślisz jaki rozmiar kupić - w końcu termin mamy na zimę...
Ja kupiłam niby 56, ale używany tylko w świetnym stanie za 20zł.. i mam od siostry 62 i jest taki sam jak ten 56 [emoji16] i jeszcze jeden mam 68 też od siostry. Myślę że starczy bo one są spore mimo małego rozmiaru . A jak nie to dokupie jakiś na szybko.
 
no to pora na imprę, zakrapianą sokiem pomarańczowym i zakup siatkowych gatek :)
to już nie żarty!
naprawdę ja już zaczynam kompletować wyprawkę, bo na razie to tylko kupowałam ciuszki, ale teraz to już zamówiłam dla Alusi pościel i ręczniki, pieluszki tetrowe - może za wcześnie, ale też finansowo nam będzie łatwiej rozłożyć wszystko na kolejne miesiące niż na raz kupić. No i wolałabym gdzieś za miesiąc zrobić wielkie pranie i prasowanie a nie czekać aż będę miała już ciężko stanąć do żelazka :)
Zastanawiam się jeszcze nad śpiworkiem lub kombinezonem na zimę - jak myślisz jaki rozmiar kupić - w końcu termin mamy na zimę...
Miałam dzisiaj impre w laboratorium [emoji16] Gluzkoza 75 [emoji16]
Tak straszyli wszyscy , a nie ma się czego 'bać' ..kupiłam cytrynowa i smakuje jak oranżada , a nawet czas leci szybko. Jeszcze 15min, ostatnie pobranie i do domu na kawusie [emoji16]
 
Ja kupiłam niby 56, ale używany tylko w świetnym stanie za 20zł.. i mam od siostry 62 i jest taki sam jak ten 56 [emoji16] i jeszcze jeden mam 68 też od siostry. Myślę że starczy bo one są spore mimo małego rozmiaru . A jak nie to dokupie jakiś na szybko.
ło matko ja upatrzyłam sobie jeden i myślę, że 56 nie będę kupowałą wcale tylko od razu 62, a większy jak podrośnie, bo ja mam termin na luty, to jak się urodzi o czasie i w typowym rozmiarze, to już chyba w marcu na koniec to będziemy chodzić bez śpiworka na sacerek tylko z kocykiem, chyba ze zima nas przetrzyma.... A może mniejszy kupić używany hmmmm.... muszę poszukać - w sumie te malutkie ciuszki to są niezniszczone...
 
Ostatnia edycja:
ło matko ja upatrzyłam sobie jeden i myślę, że 56 nie będę kupowałą wcale tylko od razu 62, a większy jak podrośnie, bo ja mam termin na luty, to jak się urodzi o czasie i w typowym rozmiarze, to już chyba w marcu na koniec to będziemy chodzić bez śpiworka na sacerek tylko z kocykiem, chyba ze zima nas przetrzyma.... A może mniejszy kupić używany hmmmm.... muszę poszukać - w sumie te malutkie ciuszki to są nie zniszczone...
Ja właśnie dorwałam na FB śliczny za 20zl i aż żal było nie wziąć mimo że 56. To będzie akurat na wyjście ze szpitala , a jak spojrzałam w domu to dokładnie taki jak ten od siostry 62 i bądź tu madrym [emoji16]
 
reklama
Ja właśnie dorwałam na FB śliczny za 20zl i aż żal było nie wziąć mimo że 56. To będzie akurat na wyjście ze szpitala , a jak spojrzałam w domu to dokładnie taki jak ten od siostry 62 i bądź tu madrym [emoji16]
Kurcze to muszę jechać go obejrzeć ten co upatrzyłam bo bezwzględnie kupuję go tylko nie wiem jaki rozmiar... może jednak 56 kupić - bo one zawsze są trochę większe od innych ciuszków... wrrr...
 
Do góry