reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A powiedzcie mi bo pobolewa mnie pod brzuchem jakby na okres znaczy to coś z waszego doświadczenia?
Ja byłam pewna że dostanę @ , bo tak jak mówię 11 dnia robiłam test i nie wyszedł , do tego piersi i podbrzusze bolały jak na @ , a nawet bardziej niż co miesiąc , ale byłam świecie przekonana, że zaraz dostanę, a tu niespodzianka [emoji6]
 
reklama
Uważam że jeżeli chodzi o testy to najlepiej je robić 14 dnia jak "Bozia" nakazała [emoji16]Betę z krwi można kilka dni wcześniej. Ale testy to oszukańce [emoji6]
Ten 12dzien to takie minimum z minimum na test. Rzadko komu wyjdzie wcześniej.
Dokładnie, ja wyczytałam, że na dobrą sprawę testu nie trzeba robić. Wystarczy 18 dni podniesionych temperatur (mierzymy cały cykl). I wtedy mozna na pewniaka robic test.
A wczesniej niż 14 dpo to strata pieniedzy.
Moja temperatura w dniu spodziewanej miesiaczki spadla, a nastepnego dnia rano spadla jeszcze bardziej i juz był okres. Progesteron opadł i ją obniżył. Oczywiście jeśli nie ma innego powodu np. gorączki, etc.
 
Skusiłam się na róż dla mojej Mini - kupiłam w lidlu rajstopki... Żeby tylko się nie okazało, że teraz się w różu zakocham :p

Ja teraz już też po badaniu 3d lekarz powiedział ze śmiało mozemy niebieskie kupować wiec tez w lidlu poszalałam o kupiłam body, spodenki i rajstopki niebieskie :)wcześniej kupowalismy neutralne o maz tez juz zły ze większość to szarości:p
A w lidlu fajne te ciuszki;)
 
Ja teraz już też po badaniu 3d lekarz powiedział ze śmiało mozemy niebieskie kupować wiec tez w lidlu poszalałam o kupiłam body, spodenki i rajstopki niebieskie :)wcześniej kupowalismy neutralne o maz tez juz zły ze większość to szarości:p
A w lidlu fajne te ciuszki;)
fajne tylko ja byłam dopiero wczoraj to już przebrane, same wielkie zostały... w biedrze też są akurat... ale nic nie kupowałam... ja to mam jeszcze dużo czasu - a przynajmniej tak mi się wydaje... bo ten czas leci jak nie wiem - już 6 miesiąc - kiedy to minęło?
 
Witam jestem tu nowa jestem po 1 inseminacji niewiem jak wy ale najgorsze to czekanie dziś po 8 dniu zrobiłam test nic niewyszlo trochę się podlamalam
Witamy Cię, to stanowczo za wcześnie kochana - cierpliwości beta jest wytważana dopiero gdzieś około 9-11 dnia po zapłodnieniu, a żeby wyszła na sikańcu to trzeba jeszcze dłużej czekać
 
reklama
Do góry