reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kochana a jak wrażenia po tym 3/4D? Bardzo Wam się podobało? Ja tez się zapisałam dla naszej radości pomiędzy wizytami u dr prowadzącego ciąże, żeby się tez uspokoić trochę :)

Wrażenia super. Mimo że to inny lekarz nie mój prowadzący to był miły i wszystko dosłownie wszystko opowiadał i wyjaśniał. Najbardziej się uspokoiłam jak powiedział ze nie ma żadnych wad bo im bliżej badania było to się strasznie bałam ze coś znajdzie.
Pokazywał wszystko dokładnie i normalnie na usg i potem przełączal na 4d☺ kilka razy buzię naszego skarba pokazał i nawet zazartowal ze pyzaty jest☺ nawet powiedział ze przy porodzie może mieć ponad 3 kg ale 4 napewno nie ☺
Dostaliśmy zdjęcia 3 szt. I plyte z filmem. Także super pamiątka ☺ juz ramkę na zdjęcia kupujemy i zawiśnie pierwsze zdjęcie synka ☺
Warto zapłacić za to badanie bo i spokój juz czuje większy ze wszystko dobrze a jeszcze tylko 9 tygodni i naprawdę pamiątka na całe zycie polecam
 
reklama
Do góry