reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Juz po badaniu. Jest wszystko dobrze z naszym synkiem. Zdrowy!!! A to najważniejsze. Im bliżej wizyty tym bardziej się bałam ze coś wykryje ale lekarz zbadał o wszystkim mówił co jest jak powinno byc i maluch zdrowy tak się ciesze
Dodał tylko ze mały akrobata bo miał nozke przy czole a wiercipięta z niego jest a oto nasz synek juz na 100%☺ wiec przedstawiam Mikołaja
 

Załączniki

  • 20181004_084507.jpg
    20181004_084507.jpg
    830,2 KB · Wyświetleń: 60
@anolianna śliczny jest ja zawsze marzylam o pierwszym synku. Teraz to już o tym nie myślę tylko o tym, żeby zdrowe było.
Udało nam się za 3cim razem.jak narazie wszystko ok, troche senna jestem, nie przemeczam się, jestem trochę przeziębiona i oslabiona, kaszel meczy i mam wrażenie, że zwymiotuje jak mnie kaszel przydusi. Już zrobiłam sobie syrop z cebuli. Temperatura 37.2 od psru dni. 1go powinnam dostac okres , ale nie dostałam. Zrobiłam 10 testów ciazowych, bo nie wierzylam i dwie krechy, elektroniczny pokazal 2-3tydz. 11go wizyta u ginka.
Jutro wynik bety. Mąż namówił, żebym poczekala jeszcze na betę, ale dziś polecialam jutro wynik.
 
@anolianna śliczny jest ja zawsze marzylam o pierwszym synku. Teraz to już o tym nie myślę tylko o tym, żeby zdrowe było.
Udało nam się za 3cim razem.jak narazie wszystko ok, troche senna jestem, nie przemeczam się, jestem trochę przeziębiona i oslabiona, kaszel meczy i mam wrażenie, że zwymiotuje jak mnie kaszel przydusi. Już zrobiłam sobie syrop z cebuli. Temperatura 37.2 od psru dni. 1go powinnam dostac okres , ale nie dostałam. Zrobiłam 10 testów ciazowych, bo nie wierzylam i dwie krechy, elektroniczny pokazal 2-3tydz. 11go wizyta u ginka.
Jutro wynik bety. Mąż namówił, żebym poczekala jeszcze na betę, ale dziś polecialam jutro wynik.
Ojejejej ominelam gdzieś Twoja poprzednia wiadomość ! Ogromne gratulacje !! Bardzo sie cieszę [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
@anolianna śliczny jest ja zawsze marzylam o pierwszym synku. Teraz to już o tym nie myślę tylko o tym, żeby zdrowe było.
Udało nam się za 3cim razem.jak narazie wszystko ok, troche senna jestem, nie przemeczam się, jestem trochę przeziębiona i oslabiona, kaszel meczy i mam wrażenie, że zwymiotuje jak mnie kaszel przydusi. Już zrobiłam sobie syrop z cebuli. Temperatura 37.2 od psru dni. 1go powinnam dostac okres , ale nie dostałam. Zrobiłam 10 testów ciazowych, bo nie wierzylam i dwie krechy, elektroniczny pokazal 2-3tydz. 11go wizyta u ginka.
Jutro wynik bety. Mąż namówił, żebym poczekala jeszcze na betę, ale dziś polecialam jutro wynik.
Super!!! Trzymam [emoji110][emoji110][emoji110]za piękną betę! Daj znać koniecznie jak dostaniesz wynik [emoji7]
 
Juz po badaniu. Jest wszystko dobrze z naszym synkiem. Zdrowy!!! A to najważniejsze. Im bliżej wizyty tym bardziej się bałam ze coś wykryje ale lekarz zbadał o wszystkim mówił co jest jak powinno byc i maluch zdrowy tak się ciesze
Dodał tylko ze mały akrobata bo miał nozke przy czole a wiercipięta z niego jest a oto nasz synek juz na 100%[emoji5] wiec przedstawiam Mikołaja

No to super❣️❣️❣️
Gratuluję wymarzonego syneczka[emoji3][emoji3]
 
reklama
@anolianna śliczny jest ja zawsze marzylam o pierwszym synku. Teraz to już o tym nie myślę tylko o tym, żeby zdrowe było.
Udało nam się za 3cim razem.jak narazie wszystko ok, troche senna jestem, nie przemeczam się, jestem trochę przeziębiona i oslabiona, kaszel meczy i mam wrażenie, że zwymiotuje jak mnie kaszel przydusi. Już zrobiłam sobie syrop z cebuli. Temperatura 37.2 od psru dni. 1go powinnam dostac okres , ale nie dostałam. Zrobiłam 10 testów ciazowych, bo nie wierzylam i dwie krechy, elektroniczny pokazal 2-3tydz. 11go wizyta u ginka.
Jutro wynik bety. Mąż namówił, żebym poczekala jeszcze na betę, ale dziś polecialam jutro wynik.

Gratuluję❣️❣️❣️❣️❣️❣️
Strasznie sie ciesze i czekam na info jak wygląda beta!!
 
Do góry