reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Decyzja zapadła i raczej nie dam rady z zastrzykami. Coraz gorzej patrzą na zwalnianie się do lekarza a dziś dzwoniłam i znów takie godz przyjęcia ze bez wcześniejszego wyjścia się nie da. Nie zaryzykuje znowu ze nie będę mogła podejść do iui przez większa ilość pęcherzy. Po co niepotrzebnie się faszerować.
Idę odpocząć. Może po 5 iui będę już mogła isc na in vitro
 
Mija mija więc chyba dobrze będzie, najgorzej pod gabinetem wtedy czekanie mnie paraliżuje, że już o mężu nie wspomnę :0 on prawie umiera... już mu dziś proponowałam, że sama pojadę, niestety nie zgodził się

Hahah dobre[emoji3]
Z drugiej strony dobrze ze jest obok[emoji1]
Moj sie codziennie pyta: „jaka dzis temperatura?”[emoji23]
 
Mija mija więc chyba dobrze będzie, najgorzej pod gabinetem wtedy czekanie mnie paraliżuje, że już o mężu nie wspomnę :0 on prawie umiera... już mu dziś proponowałam, że sama pojadę, niestety nie zgodził się

Niby sa rozne metody znecania sie nad ludzmi ale najgorsze jest czekanie a czas wlecze sie jak flaki z olejem[emoji13]
 
reklama
Do góry