reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Łoooooł! :D Ale news :) Chyba? :) Testy się nie mylą w drugą stronę ;) Cykl naturalny? Lecisz na betę?
Ja już gratuluję :) :) :)
Naturalny. Bylam u lekarza nowego co zajmuje sie nieplodnoscia i wdrozyl plan dzialania i 4 dnia mialam isc na wszystkie badania itp i czekalam na okres. I zawsze mam mega regularnie i powinnam dostac sobota/niedziela a tu nic. A czuje sie dokladnie tak jak na okres, cycki bola jak zwykle, brzuch od kilki dni tez pobolewa jak na okres. I dzisiaj zrobilam test ale serio szlam z mysla ze na pewno nie. A nagle patrze mega cienka kreska. Tak sie zaczelam trzasc ze szok. Polecialamm po drugi i wyszlo to co na zdjeciu.. Masakra jakas. A i jak bylam u lekarza to akurat trafilam na owulacje i mowi ze ładna owulka to zycze milego wieczoru, ale szlismy na impreze i moj maz sie uchlał i nic nie bylo, dopiero rano i jeszcze na nastepny dzien, dlatego bylam pewna ze przepadlo. A tu takie cos...
 
Naturalny. Bylam u lekarza nowego co zajmuje sie nieplodnoscia i wdrozyl plan dzialania i 4 dnia mialam isc na wszystkie badania itp i czekalam na okres. I zawsze mam mega regularnie i powinnam dostac sobota/niedziela a tu nic. A czuje sie dokladnie tak jak na okres, cycki bola jak zwykle, brzuch od kilki dni tez pobolewa jak na okres. I dzisiaj zrobilam test ale serio szlam z mysla ze na pewno nie. A nagle patrze mega cienka kreska. Tak sie zaczelam trzasc ze szok. Polecialamm po drugi i wyszlo to co na zdjeciu.. Masakra jakas. A i jak bylam u lekarza to akurat trafilam na owulacje i mowi ze ładna owulka to zycze milego wieczoru, ale szlismy na impreze i moj maz sie uchlał i nic nie bylo, dopiero rano i jeszcze na nastepny dzien, dlatego bylam pewna ze przepadlo. A tu takie cos...
W tej kwestii to akurat nigdy niczego nie można przewidzieć, a cud najwyraźniej się wydarzył :) Rób betę :) :) :)
 
Chyba po wiecie po tylu w latach jak widzi się dwie kreski to człowiek nie uwierzę Dopóki nie zobaczę USG
 
Dziewczyny, którym się udało -> pytanie z innej beczki. Miałyście od początku ciąży dolegliwości typu mdłości, złe samopoczucie? Bo ja nic takiego nie mam i martwię się czy to normalne...i czy to ok.
Do lekarza idę w czwartek na pierwsze usg
 
Dziewczyny, którym się udało -> pytanie z innej beczki. Miałyście od początku ciąży dolegliwości typu mdłości, złe samopoczucie? Bo ja nic takiego nie mam i martwię się czy to normalne...i czy to ok.
Do lekarza idę w czwartek na pierwsze usg
Ja ogólnie w całej ciąży mdłości mialam może max 5 razy. Nie wymiotowałam, ból brzucha tylko czasami jak na @ ale on był, później przechodził, tak samo jak piersi, bolały, później przechodziło, też się troszkę martwiłam ale taki mój urok. Mi takie dolegliwości ciążowe jak te mdłości czy np ból brzucha zaczęły się dopiero ok 6-7tygodnia. Po 12 miałam tylko straszne niestrawności ale to przez mój refluks. Nie musisz mieć dolegliwości na razie, mogą się zacząć później, albo wcale czego Ci życzę, żebyś miała bardzo spokojna i bezobjawowa ciążę [emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry