reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Musze się pochwalic[emoji5] dziś druga wizyta u lekarza i widać już nasze malenstwo:)
Najwspanialszy widok na świecie a jeszcze jak usłyszeliśmy serduszko to taka radosc nie do opisania;) teraz już pozostało mi tylko szefów poinformować i jutro zamierzam im powiedziec:D
Cudownie! [emoji7]
A szefów tak szybko chcesz informować?? No chyba, że wybierasz się lada moment na odpoczynek [emoji6]
 
reklama
Cudownie! [emoji7]
A szefów tak szybko chcesz informować?? No chyba, że wybierasz się lada moment na odpoczynek [emoji6]

Wole im już powiedzieć bo mają uraz po tym jak jedna dziewczyna ledwo dowiedziała się ze jest w ciąży rzuciła im l4. Juz nie miała powrotu. A tak już będą przygotowani żeby szukać kogoś na moje miejsce za jakiś czas. :)
 
Kochane mam pytanie, od środy wieczorami czuję delikatne skurcze, nie bolą ale twardnieje mi podbrzusze tak na kilka sekund. Dzwoniłam do gina mam brać no spe i magnez 3x1 i we wtorek na wizytę. I teraz mam dylemat. W niedzielę mieliśmy jechać na komunię do męża rodziny 130 km w jedną stronę. Nie wiem czy mam jechać, chcieliśmy zostać na noc z soboty na niedzielę u teściów żeby nie wstawać z rana w niedzielę. Nie wiem co mam robić czy jechać, czy wysłać tylko małża w niedzielę na obiad? Nie jesteśmy ani chrzestnymi ot tak do rodziny bo zaprosili. Co myślicie?
 
Kochane mam pytanie, od środy wieczorami czuję delikatne skurcze, nie bolą ale twardnieje mi podbrzusze tak na kilka sekund. Dzwoniłam do gina mam brać no spe i magnez 3x1 i we wtorek na wizytę. I teraz mam dylemat. W niedzielę mieliśmy jechać na komunię do męża rodziny 130 km w jedną stronę. Nie wiem czy mam jechać, chcieliśmy zostać na noc z soboty na niedzielę u teściów żeby nie wstawać z rana w niedzielę. Nie wiem co mam robić czy jechać, czy wysłać tylko małża w niedzielę na obiad? Nie jesteśmy ani chrzestnymi ot tak do rodziny bo zaprosili. Co myślicie?
Ja bym poczekała z decyzją do soboty. Jeśli będziesz czuła się dobrze i nic nie będzie Cię nie niepokoiło, to dlaczego nie jechać? :) Ale jeżeli nadal w sobotę będziesz miała jakieś niepokojące odczucia, jak teraz, to może lepiej zostać. Zawsze lepiej dmuchać na zimne.. Ty i maleństwo jesteście teraz najważniejsze :)
 
Ja bym poczekała z decyzją do soboty. Jeśli będziesz czuła się dobrze i nic nie będzie Cię nie niepokoiło, to dlaczego nie jechać? :) Ale jeżeli nadal w sobotę będziesz miała jakieś niepokojące odczucia, jak teraz, to może lepiej zostać. Zawsze lepiej dmuchać na zimne.. Ty i maleństwo jesteście teraz najważniejsze :)
Właśnie dostałam info od lekarza, że lepiej jak zostanę w domu, żeby raczej nie jezdzic. Gdyby się coś działo mam dzwonić do niego.
 
Evelevel, ja pewnie zostalabym w domu.
Kilka dni temu zaczął mi sie brzuch napinac, to też no spa, magnez i poduszka pod pupę.
Na szczęście przeszło.
A moje dwa Skarby zaczynają mnie "smyrać" w brzuchu :)
Zostaje w domu, malz pojedzie tylko w niedzielę na obiad bo teściowa zakupów narobiła i chce to przywieźć, rodzice do mnie przyjadą w niedzielę to mi pomogą. Też dzisiaj leżakuje cały dzień i planuje na razie tak do wtorku do wizyty. Zobaczymy później co lekarz powie.
A moja Michalina to lobuziara mała. Ma takie dni, że nie daje mi spokoju całymi dniami i nocami tańczy a później np cały dzień potrafi spać [emoji16]
A jak Twoje mdłości przeszło już? Również troszkę czy jeszcze nie widać?
 
Zostaje w domu, malz pojedzie tylko w niedzielę na obiad bo teściowa zakupów narobiła i chce to przywieźć, rodzice do mnie przyjadą w niedzielę to mi pomogą. Też dzisiaj leżakuje cały dzień i planuje na razie tak do wtorku do wizyty. Zobaczymy później co lekarz powie.
A moja Michalina to lobuziara mała. Ma takie dni, że nie daje mi spokoju całymi dniami i nocami tańczy a później np cały dzień potrafi spać [emoji16]
A jak Twoje mdłości przeszło już? Również troszkę czy jeszcze nie widać?
Drugi tydzień nie wymiotuje. Nawet przytyłam 1.5kg. Mój brzuszek juz widać. Ale w pierwszej ciąży tez mialam od 4 miesiąca. Teraz schudłam duzo więcej bo aż 8 kg. Prawie wróciłam do wagi sprzed pierwszej ciąży :)
 
Drugi tydzień nie wymiotuje. Nawet przytyłam 1.5kg. Mój brzuszek juz widać. Ale w pierwszej ciąży tez mialam od 4 miesiąca. Teraz schudłam duzo więcej bo aż 8 kg. Prawie wróciłam do wagi sprzed pierwszej ciąży :)
Dieta cud [emoji14] ja to już grubas jestem chociaż na wadze tylko 6+ ale brzuchol mamy [emoji4]
 
reklama
Do góry