reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziękuję [emoji7] ale po ostatniej przygodzie zaczęłam mocniej stąpać po ziemi i dopiero uwierzę jak lekarz powie, że wszystko ok. Lekarz prowadząca zarządziła powtórkę bety za 4 dni i za 10 dni wizyta.
Ale co by nie było, @zuzik85 - Twoja kuracja podziałała [emoji8]
Kochana, rośnijcie zdrowo przez 9 miesięcy :)
Skoro "moja" kuracja przyniosła taki efekt, to ja powtarzałam betę po 48 godzinach. Wtedy ładnie widać przyrost, nie trzeba kombinować z przeliczaniem i głowa spokojna :) teraz stresy Ci niepotrzebne :)
 
Dziękuję [emoji7] ale po ostatniej przygodzie zaczęłam mocniej stąpać po ziemi i dopiero uwierzę jak lekarz powie, że wszystko ok. Lekarz prowadząca zarządziła powtórkę bety za 4 dni i za 10 dni wizyta.
Ale co by nie było, @zuzik85 - Twoja kuracja podziałała [emoji8]
Super wkońcu jakieś dobre wieści.
Jaka kuracja? Bo chyba coś przeoczyłam.
 
Od 2d.c Aromek przez 5 dni.
Od 1d.c koenzym q10 do owulacji.
Od 1d.c acard do bety.
Dwa dni przed IUI plaster świeżego ananasa.
Dwa dni po IUI plaster świeżego ananasa.
Około 3-4 dni przed owulacją papka z awokado, banana i łyżki nasion chia.
Od początku cyklu zero alkoholu.
Po IUI minimalny wysiłek fizyczny, zero gorących kąpieli.

To tak w teorii ;)

Na mnie podziałało. Kciuki za Ciebie [emoji110] [emoji110] [emoji110]
Ufff dokopałam się :) Taka kuracja j.w. :)
 
reklama
Do góry