reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No i wczoraj @ ale juz mam nowy plan. Co nas nie zabije.. . U mnie raczej jest problem z zagnieźdzeniem.
@agatgagat powodzenia
W tamtym roku pisałaś, że poronolas a teraz ta beta tak troszkę drgnęła, czy bierzesz coś na rozrzedzenie krwi po iui? Acard albo jakieś zastrzyki przeciwzakrzepowe? Ja miałam ten sam problem. Możesz zasugerowac lekarzowi, żeby może przy następnej iui wdrożyć coś na rozrzedzenie krwi. Ja mam zakrzepicę i codziennie robię zastrzyk z heparyny i myślę, że to właśnie dzięki niej moja ciąża ładnie się rozwija, i w ogóle doszło do zagnieżdżenia, bo też poroniłam i miałam dwie ciąże biochemiczne. Pogadaj z lekarzem. Zuzik teraz przy udanej iui też brała acard, bo jednak bierzemy leki, które ta krew zagęszczają a wtedy ciężej dochodzi do zagnieżdżenia [emoji6]
 
W tamtym roku pisałaś, że poronolas a teraz ta beta tak troszkę drgnęła, czy bierzesz coś na rozrzedzenie krwi po iui? Acard albo jakieś zastrzyki przeciwzakrzepowe? Ja miałam ten sam problem. Możesz zasugerowac lekarzowi, żeby może przy następnej iui wdrożyć coś na rozrzedzenie krwi. Ja mam zakrzepicę i codziennie robię zastrzyk z heparyny i myślę, że to właśnie dzięki niej moja ciąża ładnie się rozwija, i w ogóle doszło do zagnieżdżenia, bo też poroniłam i miałam dwie ciąże biochemiczne. Pogadaj z lekarzem. Zuzik teraz przy udanej iui też brała acard, bo jednak bierzemy leki, które ta krew zagęszczają a wtedy ciężej dochodzi do zagnieżdżenia [emoji6]
Tak tylko acard i eutyroks 100 po 1 poronieniu nic nie zrobiłam bo podobno,, tak się zdaża.. .,,
Teraz mam listę badań do zrobienia i będziemy coś działać.
 
reklama
Do góry