reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Właśnie dzwoniłam i nie mogą mi powiedzieć wyniku przez tel (ochrona danych osobowych), na stronie nie można sprawdzać wyników więc pozostaje odbiór osobisty. Mąż je odbierze po pracy ale to po 14, także czekamy nadalo_O
Ojej :( A ja tu zaglądam co 5 minut :D no to czekamy sobie dalej ✊ :D
 
Właśnie dzwoniłam i nie mogą mi powiedzieć wyniku przez tel ale oddzwonil do mnie mój doktorek i przekazał wynik beta 314:)

Szok to chyba najlepsze określenie na to co się dzieje :biggrin2:
:szok::szok::szok: suuuper !! O kochaa gratulacje! Oby teraz piękny przyrost i trzeba się umawiać na usg ❤ będziesz sprawdzała przyrost ?
Ale suuuper :D
 
Zedytowalam poprzednia wiadomość zamiast napisać nowa. Betę robilam w klinice. Niestety z laboratorium nie mogli mi podać info przez tel. Ale już mój doktor może udzielać takich informacji. Powiedziałam że jeśli doktor dziś jest w kkinice może do mnie zadzwonić i podać wynik. No i zadzwonił
 
Właśnie dzwoniłam i nie mogą mi powiedzieć wyniku przez tel ale oddzwonil do mnie mój doktorek i przekazał wynik beta 314:)

Szok to chyba najlepsze określenie na to co się dzieje :biggrin2:

Gratulacje !!!! [emoji4]
U mnie tez miało być In vitro. Jedna IUI dla formalności i jesienią zeszłego roku miało być in vitro. Czyli IUI bez napinki i myślenie o dalszym leczeniu - które było już zbędne.
Jeszcze raz gratuluje i odpoczywaj teraz jak najwiecej - to jest Twój czas [emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry