reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pozniej jak bedziesz miec dzidzie to juz nie bedziesz psmietac o tych przykrosciach...
Co do okresu ciazy to nie mialam mdlosci i zachcianek ale plamilam i krwawilam i dwa razy lezalam w szpiralu z diagnoza... Ppronienie zagrazajace. Mialam cujrzyce ciezarnych. Zap krtani 2 miesiace. Crp ok 15. 4 antybiotyki. Cisnienie ponad 150/90. Do tego do 16tc zastrzyki z progesteronem. Oj ciezko bylo...
O kurcze...to swoje przeszlas:-( Czekając na drugą kreskę czasami zapominamy że wtedy dopiero zaczyna się ciężka walka by ją utrzymać.U Ciebie teraz wszystko ok? Przyjmujesz jakieś lekarstwa w ciąży?
 
reklama
Proszę trzymajcie kciuki i za mnie. Inseminacja była w zeszły wtorek. Na krew idę 6 marca.
Oczywiście mój mózg podsuwa mi wszystkie objawy ciąży. Jednak to nie pierwszy raz wiec już tak łatwo się nie nabieram ;)
Trzymam bardzo mocno Kochana kciuki. U mnie jedyne co to ból podbrzusza

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Dzień dobry !!![emoji7][emoji8]jestem 10dpo, pecherzyk jeden pęknięty niecałe 12h wcześniej i jeden nie pęknięty 23mm mój M oddał 15mln plemników lepiej niż przy pierwszej podaną miałam jedna słomkę nasienia. Dzisiaj jest 24dc, @ ma być w niedzielę lub poniedziałek . Miałam podany ovitrelle na pęknięcie dobe przez zabiegiem czyli 11 dni temu
Ja wiem że sobie wmawiam i tak różnie może być ale wiecie to jest trochę taki chwyt że strony psychiki." Widzisz dwie kreski to się ciesz bo nie wiadomo.kiedu znowu je zobaczysz[emoji17][emoji17][emoji17]" może i ovitrelle a może nie no nic poczekamy zobaczymy jutro wracam do pracy to sobie zajmę myśli

" kto nie walczy ten nie niańczy "
Trzymam mocno kciuki :*
 
Jestem. Długo spałam, właśnie się obudziłam. W nocy mi raz przechodziło, raz bolało... teraz boli mnie podbrzusze, po nocy czysto, ale... na papierze brązowy śluz jakby (nie bordowy) ... dziwne. Nigdy tak nie miałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tak mialam... I okazalo sie ze niski progesteron mialam...
 
O kurcze...to swoje przeszlas:-( Czekając na drugą kreskę czasami zapominamy że wtedy dopiero zaczyna się ciężka walka by ją utrzymać.U Ciebie teraz wszystko ok? Przyjmujesz jakieś lekarstwa w ciąży?
Hehe... Moja corcia ma juz 10 miesiecy... A w ciazy to bralam te zastrzyki z progesteronem... Dopegyt na cisnienie i te antybiotyki na krtan... Wszystko cudownie przeszlo jak tylko urodzilam...
 
Katharina te zastrzyki przez ile brałaś? A oprócz tego jeszcze dupka i luteinę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Katharina te zastrzyki przez ile brałaś? A oprócz tego jeszcze dupka i luteinę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Najpierw dostalam na dzien 2 duphastony i 6 lutein dopochwowo. To bylo za malo i dostalam najlepszy ale i najdrozszy progesteron na rynku. 2 zastrzyki dziennie Prolutexu. Wstrzykiwalam go do 16tc. Koszt lekow w ciazy na miesiac progesteronowych wynosil mnie ok 2 tys zlotych ale bylo warto
 
Do góry