reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziś pierwsza wizyta serduszka była i biło jak szalone ;) widać od ostatniego tygodnia ze maluch juz większy i chyba ma 89mm mam takie oznaczenie (1 D 0.89cm) a z tego wrażenia nawet nie zapytałam jaki jest duży i czy mogę chodzić na zumbe..? Luteina i Duphaston nadal. Za tydzień wizyta pierwsza do lekarza prowadzącego, ale będę szukała na nfz dobrego... może ktoś poleci z Katowic?
Ja bym zrezygnowała z zumby, to jednak wysiłek fizyczny i różnie może być. A drugi raz takie szczęście może się nie zdarzyć.
Ale zrobisz jak zechcesz.

Wiem jedno, jak juz sie uda, o wielu sprawach się zapomina, jakby nas juz to nie dotyczyło...
 
reklama
Lanolka ja bylam uziemiona od 4tyg ciazy. Wierz mi sa rzeczy dla ktorych warto z wielu rzeczy na jakis czas zrezygnowac:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
Nila to prawie razem testujemy:)
 
Ja bym zrezygnowała z zumby, to jednak wysiłek fizyczny i różnie może być. A drugi raz takie szczęście może się nie zdarzyć.
Ale zrobisz jak zechcesz.

Wiem jedno, jak juz sie uda, o wielu sprawach się zapomina, jakby nas juz to nie dotyczyło...
No tak oczywiście! chciałam tylko, no wiecie być w ruchu i dobrze sie czuc w ciazy. Teraz serduszko małe jest najważniejsze i "0" stresów
 
Mój emek wczoraj widział... Odlatujacego bociana.. W styczniu [emoji50][emoji50][emoji50]
Ciekawe co [emoji2]
U mnie testowanie 17.01. po naturalsie.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój emek wczoraj widział... Odlatujacego bociana.. W styczniu [emoji50][emoji50][emoji50]
Ciekawe co [emoji2]
U mnie testowanie 17.01. po naturalsie.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
trzymam mocno kciuki i za każdą tutaj dziewczynę!
 
Ostatnia edycja:
Do góry