reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Witam dziewczyny... trochę mnie tu nie było... no to po krotce moja historia
1 |u| w kwietniu - niska bhcg 9.18 pot 23 i jeszcze 52 na usg nic nie widac jeszcze.. 3 dni później ból, lekkie krwawienie, jadę do szpitala...krótka decyzja ciąża ektopowa najpierw łyżeczkowanie bhcg spada z 523 nieznacznie, wiec decyzja o laparoskopowym usunięciu jajowodu :( od tag czasu spadła szansa bo tylko z jednej strony cały jajowód i długa przerwa do września na tzw.odpoczynek fizyczny i przede wszystkim psychiczny! sierpień owulka nie "z tej strony" wrzesien owulka nie "z tej strony" październik lekarz się przeliczyć i mi mowi: "juz jesteś po owulacji" (a to on wskazywał TEN dzien) Zmiana kliniki....listopad owulacji "nie z tej strony" i grudzień jest owulacji z dobrej strony 4 grudnia |u| w 12dc, doczekała 14 dni i poleciała na bhcg wynik 258.6 jutro po 48h powtarzam i usg czy juz się udalo? czy w właściwym miejscu? dodam że bolą bardzo piersi przed @ tez niekiedy pobolewania ale nie aż tak :/ bgcg po 48h ma wzrosnąć 66% tak? aha....w poprzedniej ciąży brałam "dupka" a teraz ten lekarz mi nie przepisał, trochę mi tego zostało, tak mnie korci by brać by utrzymać to co się rozwija?
Beta raczej nie kłamie. Jakie masz podane normy bety?
 
reklama
Cześć dziewczyny podczytuje Was od jakiegoś czasu. Jestem obecnie po 3 IUI biorę dupka pierwszy raz 2x1 i tu moje pytanie czy dupek ma wpływ na ból piersi przed @ bo zawsze tydzień przed zaczynały mnie boleć i na dzień przed przyjściem @ przestawały a w tym cyklu nic zupełnie cisza dodam że jestem 8 dni po IUI
Myślę że nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To kwestia indywidualna. Brałam duphaston 2×1 . w jednym cyklu bolą jak diabli a w drugim lekko ćmi. 8d po iui to pewnie nie możesz się doczekać 14d żeby lecieć na betę ;-)
 
Myślę że nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To kwestia indywidualna. Brałam duphaston 2×1 . w jednym cyklu bolą jak diabli a w drugim lekko ćmi. 8d po iui to pewnie nie możesz się doczekać 14d żeby lecieć na betę ;-)

Dokładnie nie mogę się doczekać i wiadomo doszukuje się objawów

Ps. Gratuluję zaciazonym
 
Hej. Kochane jestem już po punkcji. Leżę sobie pod kocykiem w domu. Pobrali 20 jajek ale 15 wzięli pod uwagę. Zapładniają 6. Jutro mam dzwonić o 13 dowiadywać się co i jak. Wstępnie transfer w piatek[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluje i trzymam kciuki! Nie wysmiej mnie,ale te jajka to sa pęcherzyki? I jak to możliwe,zeby ich tyle wyhodować?! Ja po lekach jak 2 mam to sukces....No tak nie ogarniam tematu,ze chce pytac o pewne rzeczy na bieżąco,wiec wybacz,jesli głupie pytania bede zadawac....
 
Mam niestety niezawodną intuicję :-/ Nie wierzylam,ze ta iui sie uda i dzisiejszy test to pokazal. Nawet nie jestem zdolowana tylko zla! W styczniu planujemy in vitro choc ja juz nie widze w tym sensu,ale mąż się uparl...To straszne,ale zostalam bez iskierki nadzieji :-( Boje sie,ze chocbysmy nie wiem jak sie starali to i tak nie bedziemy miec nigdy dziecka. Nie wyobrażam sobie takiego zycia :-(
Kochana walcz nie poddawaj się! Ja miałam 4 nieudane iui, potem in vitro-pierwszy transfer nieudany, drugi transfer udany! Teraz moje dwa szczęścia leżą koło mnie i jutro będą miały tydzień [emoji7] i jak na nie patrzę to nawet nie mam wątpliwości że BYŁO WARTO!

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Kochane jestem już po punkcji. Leżę sobie pod kocykiem w domu. Pobrali 20 jajek ale 15 wzięli pod uwagę. Zapładniają 6. Jutro mam dzwonić o 13 dowiadywać się co i jak. Wstępnie transfer w piatek[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za piękne zarodeczki i szczęśliwy transfer [emoji110] [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry