reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Evelevel idziesz jak burza. Super trzymam kciuki!
Kefirek dupek moze ale nie musi wplywac na samopoczucie,bol piersi itd w kazdym cyklu biorac go mozesz czuc sie inaczej:)
Lanolka zrob jutro z betahcg badanie progesteronu. Jesli bedzie niski bierz dupka i bieg do gin:) ciaza na bank jest teraz kciki za piekny przyrost i wlasciwe miejace Kropka:)

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Kochane jestem już po punkcji. Leżę sobie pod kocykiem w domu. Pobrali 20 jajek ale 15 wzięli pod uwagę. Zapładniają 6. Jutro mam dzwonić o 13 dowiadywać się co i jak. Wstępnie transfer w piatek[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej! Również trzymam kciuki, niech się pięknie zapładniają. Pozdrawiam :)
 
Hej dziewczyny. Moje przygotowania do drugiej IUI chyba poszły na marne... Brałam clo, ale pecherzyki rozwijały się bardzo wolno, lekarz przepisał zastrzyki Fosimol (nie pamietam dokładnie nazwy) ale niestety nie przyspieszyły W czwartek jeszcze jedno usg, jeśli okaże się ze nie urosły wystarczająco będzie trzeba odpuścić IUI ze względu na święta. Jeśli urosną to w sobotę IUI. Miałyście podobną sytuacje ?
 
Gratuluje i trzymam kciuki! Nie wysmiej mnie,ale te jajka to sa pęcherzyki? I jak to możliwe,zeby ich tyle wyhodować?! Ja po lekach jak 2 mam to sukces....No tak nie ogarniam tematu,ze chce pytac o pewne rzeczy na bieżąco,wiec wybacz,jesli głupie pytania bede zadawac....

Tak dokładnie pecherzyki. Przy ivf lekarz zapisuje zastrzyki z gonadotropin żeby tych pęcherzyków było więcej i ładniej rosły. Przy iui bierzesz takie dawki, ze więcej jak 2-3 nie rośnie i masz np jeden albo dwa dominujące. Przy ivf wszystkie musza rosnąć dość równo, żeby w jednym momencie przy punkcji można je pobrać i zaplodnic[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Moje przygotowania do drugiej IUI chyba poszły na marne... Brałam clo, ale pecherzyki rozwijały się bardzo wolno, lekarz przepisał zastrzyki Fosimol (nie pamietam dokładnie nazwy) ale niestety nie przyspieszyły W czwartek jeszcze jedno usg, jeśli okaże się ze nie urosły wystarczająco będzie trzeba odpuścić IUI ze względu na święta. Jeśli urosną to w sobotę IUI. Miałyście podobną sytuacje ?
Hej :-) dobrze ze gin chce sprawdzić. Mnie w listopadzie zrobili iui mimo że wolno rosły pecherzyki. Po clo w 16dc miałam 19 mm. Podali mi zastrzyk a dzień później była inseminacja. Nie wyszła. Uważam że zbyt pochopnie gin podjął decyzję. Można było dać spokój i po co mi bylo to rozczarowanie ... ?
 
Witam :) Czy któraś z was podchodziła do iui w klinice Invicta? Interesuje mnie jaki jest koszt inseminacj z badaniami I lekami. Chciałabym się przygotować finansowo ile mniej więcej będzie to wszystko kosztowało. Chyba w każdej klinice koszty są podobne. Będę bardzo wdzięczna za podanie przybliżonego kosztu leczenia.
Czy dowiedziałas się czegoś na temat iui w Invicta ?
 
Hej :-) dobrze ze gin chce sprawdzić. Mnie w listopadzie zrobili iui mimo że wolno rosły pecherzyki. Po clo w 16dc miałam 19 mm. Podali mi zastrzyk a dzień później była inseminacja. Nie wyszła. Uważam że zbyt pochopnie gin podjął decyzję. Można było dać spokój i po co mi bylo to rozczarowanie ... ?

Dobre podejście. Ja z jednej strony chciałabym mieć IUI, bo w końcu tyle kasy na usg i zastrzyki, a tu nic, a z drugiej strony, właśnie znowu żyć nadzieja, a tu znowu rozczarowanie. Sama nie wiem
 
Mam info z labu. 6 zapłodnionych i 3 oocyty zamrożone już [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ jutro na 9 mam wizytę u lekarza i decyzja co do transferu [emoji12] ale się cieszę ze się ładnie zaplodnily [emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Tak dokładnie pecherzyki. Przy ivf lekarz zapisuje zastrzyki z gonadotropin żeby tych pęcherzyków było więcej i ładniej rosły. Przy iui bierzesz takie dawki, ze więcej jak 2-3 nie rośnie i masz np jeden albo dwa dominujące. Przy ivf wszystkie musza rosnąć dość równo, żeby w jednym momencie przy punkcji można je pobrać i zaplodnic[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za odpowiedź :-) Muszę się podszkolic w temacie do stycznia. A u Ciebie kiedy i jaki będzie kolejny krok?
 
Do góry