reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
U mnie niestety chyba okres. Dopiero 9dzien po IUI i test miałam robić jakoś w czwartek, a dzisiaj patrzę jakieś plamki brazowawe zwiastujace @ :( szkoda, tak liczyłam że się uda tym razem .
 
reklama
Trzymam kciuki żebyś dostała ten najpiękniejszy Prezent na święta :-) cisza powstała pewnie w wyniku świątecznej bieganiny :-) mam nadzieje ze wątek się nie wyczerpuje bo bardzo miło jest czuć Wasze wsparcie !
 
No właśnie cisza...
Codziennie zerkam i nie ma z kim pogadać :)
Evelevel- trzymam kciuki. Proszę o wszystkie szczegóły, pewnie i mnie to czeka. Boję się tylko zawodu, bo mój mąż się uparł, że dwa jaja zapładniamy, resztę mrozimy. I jak będą dwa wszczepiamy dwa. Tak wiem, prawie na 99 % się tak nie uda, ale mój mąż tego nie rozumie i upiera przy swoim bo nie chce mrozić zarodków. Zylwia wiem co powiesz...
Reqiem- za Ciebie i siebie kciuki. Bierzesz może dupka? Ja miałam takie plamki w zeszłym miesiącu i też się łudziłam. Przepraszam, nie chcę ci odbierać nadziei bo każda ma inaczej. Były takie co u nich była to dzidzia. Mówię tylko o swoim doświadczeniu. A co do oczekiwania czy się udało, jestem 5 dzień po IUI i jestem prawie pewna, że się nie udało. Typowy ból jak co miesiąc, od dziś zaczyna się nerwowość. Zaczynam się zamieniać w jędzę. Rozczarowanie jeszcze to wzmaga. Mam tak miesiąc w miesiąc od kilkunastu miesięcy. Jeden inny objaw niż zawsze, dziś miałam mega mokro. Normalnie ulało mi się :) Musiałam się przebrać. Ale to chyba ta moja kuracja. Mam wrażenie, że jakoś po takich lekach, które biorę tylko do owu, oczyszcza mi się macica.
 
Jakaś cisza tu nastała. Dziewczyny jutro mam punkcję o 7 rano [emoji6] wszystko okaże się jutro ile i kiedy [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Bardzo zawiłe są te procedury przygotowawcze do in vitro ? Duzo badan ? Nic o tym nie wiem ... na razie próbowałam tylko iui.
 
reklama
Do góry