reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Powiedz mi ten Utrogestan jest dopochwowo? Ja go dostałam i lykalalam, a ulotkę miałam po czesku a lekarz nic nie mówił że dopochwowo, z góry przyjęłam że do łykania..

Co Łykasz na śluz?
Syropek guajazyl od 5 dc do owu i len w kaps od 1 dc do owu. Zobaczymy trzeba w cos wierzyć
 
reklama
Właśnie wracam od lekarza, sprawdzaliśmy czy jest jajeczko... Są dwa... Ale nie po tej stronie co bym chciała :(
Czekamy do stycznia na kolejną IUI.
 
Tyczusia czylu czekamy razem. Mi owu wypada najwczesniej w pon a moj w nd musi wyjechac wiec cykl w plecy. Trudno mam postanowienie sie troche zaczac wiecej ruszac,lepiej odżywiac i w styczniu zrobic pieknego kropka:))

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kiedyś byłam na tym forum jak podchodziłam do IUI teraz jestem na forum o in vitro ;)
Też kiedyś mocno wierzyłam że nam się uda z IUI ... Ale się nie udało więc poszliśmy krok dalej-in vitro . Wiem że to jest mega duży koszt zdaje sobie z tego sprawę.. niektóre dziewczyny rozmawiają z tesciami albo z rodzicami ? Ale wiem każdy inaczej podchodzi do speawy.. u mnie wiedzą moi rodzice bo teściowe to.. lepiej żeby nie .


@cikulinka ??? Halo ? Co się z Tobą dzieje ? Często zaglądam ale nic nie piszesz??? A może któraś wie co się z nią dzieje ??
cześć kochana
ciesze się ze ktoś o starej staraczce pamieta
no cóż u mnie 6 iui okazała się kolejną porażką:( niestety.....
wyszło mi jeszcze ze mam pcos no i ogólnie próbujemy naturalnie z czym u nas był straszny problem....a teraz coś się zmieniło znaczy taki mały krok milowy do celu...do cudu własnie czekam na okres który chce zeby nie przyszedł ale go już strasznie czuje...
dr. powiedziała zeby jeszcze naturalnie popróbować ze stymulacją możę się uda........
i ciągle wierze ze tak bedzie
a co u ciebie jak u was sprawy wyglądają????

jakoś tak mi ostanio ciężko dlatego nic nie pisze.....a nie che was zanudzać
 
Tyczusia czylu czekamy razem. Mi owu wypada najwczesniej w pon a moj w nd musi wyjechac wiec cykl w plecy. Trudno mam postanowienie sie troche zaczac wiecej ruszac,lepiej odżywiac i w styczniu zrobic pieknego kropka:))

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
demollka2 też mam takie postanowienie , czyli poruszać się więcej, zadbać o siebie :)
Może to właśnie tak miało być, że to w nowym roku znajdę w ciążę :) ten rok był jakiś taki pechowy, kolejny musi być lepszy!! A kropek byłby idealnym rozpoczęciem roku :)
 
cześć kochana
ciesze się ze ktoś o starej staraczce pamieta
no cóż u mnie 6 iui okazała się kolejną porażką:( niestety.....
wyszło mi jeszcze ze mam pcos no i ogólnie próbujemy naturalnie z czym u nas był straszny problem....a teraz coś się zmieniło znaczy taki mały krok milowy do celu...do cudu własnie czekam na okres który chce zeby nie przyszedł ale go już strasznie czuje...
dr. powiedziała zeby jeszcze naturalnie popróbować ze stymulacją możę się uda........
i ciągle wierze ze tak bedzie
a co u ciebie jak u was sprawy wyglądają????

jakoś tak mi ostanio ciężko dlatego nic nie pisze.....a nie che was zanudzać
Masz dziewczyno sile !! No moja pierwsza próba w Białymstoku okazała się porazka do tego nie zostały mi żadne mrozaki.. byłam strasznie wściekła i zła.. po rozmowie że znajoma której udalo się za 2 razem polecila mi swoją panią doktor i umówiłam się na wizytę i dziś jestem 1dpt :) wczoraj miałam podany jeden zarodek :) jeżeli chodzi o moje same odczucia czułam wie w klinice naprawdę super ..pani doktor równa kobieta:) jak mój mąż był zadowolony i chętnie jeździł na każdą wizytę no to coś w tym jest :D no i kilka dziewczyn z forum o in vitro chodzi albo chodziło do tej kliniki i też do mojej Pani doktor ;) także kilka osób mi polecilo to miejsce:) jeszcze nie wiem co z moim jednym zarodkiem..maja to przetrzymać do 5doby tj. Jutro I zamrozić ( mam nadzieję ze da radę) !!
A Ty dalej u tej samej Pani doktor ? A ona wam wspominała o in vitro ?
 
reklama
Masz dziewczyno sile !! No moja pierwsza próba w Białymstoku okazała się porazka do tego nie zostały mi żadne mrozaki.. byłam strasznie wściekła i zła.. po rozmowie że znajoma której udalo się za 2 razem polecila mi swoją panią doktor i umówiłam się na wizytę i dziś jestem 1dpt :) wczoraj miałam podany jeden zarodek :) jeżeli chodzi o moje same odczucia czułam wie w klinice naprawdę super ..pani doktor równa kobieta:) jak mój mąż był zadowolony i chętnie jeździł na każdą wizytę no to coś w tym jest :D no i kilka dziewczyn z forum o in vitro chodzi albo chodziło do tej kliniki i też do mojej Pani doktor ;) także kilka osób mi polecilo to miejsce:) jeszcze nie wiem co z moim jednym zarodkiem..maja to przetrzymać do 5doby tj. Jutro I zamrozić ( mam nadzieję ze da radę) !!
A Ty dalej u tej samej Pani doktor ? A ona wam wspominała o in vitro ?
W której klinice w Białymstoku się leczycie?
 
Do góry