reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej kiedyś byłam na tym forum jak podchodziłam do IUI teraz jestem na forum o in vitro ;)
Też kiedyś mocno wierzyłam że nam się uda z IUI ... Ale się nie udało więc poszliśmy krok dalej-in vitro . Wiem że to jest mega duży koszt zdaje sobie z tego sprawę.. niektóre dziewczyny rozmawiają z tesciami albo z rodzicami ? Ale wiem każdy inaczej podchodzi do speawy.. u mnie wiedzą moi rodzice bo teściowe to.. lepiej żeby nie .


@cikulinka ??? Halo ? Co się z Tobą dzieje ? Często zaglądam ale nic nie piszesz??? A może któraś wie co się z nią dzieje ??
 
Alicja moze byc tak szybko owu tylko moze byc tak ze jajeczko bedzie niedojrzale ale nie musi.
Magdalenka zadzwon najlepiej spytac. W niektorych lab jest po kilku h w innych na nastepny dzien.
Dziewczyny to nie jest tak ze jak piekna owu endo itd to jyz gwarantuje sukces. To tak jak w naturalsie. Liczy sie wszystko od nastawienia,stznu zdrowia itd. Zobaczcie u mnie 1i 7 udane a wszystkie na pieknym ksiazkowym cyklu!! Bez lekow!

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie załamuj się! Masz przecież 2 ładne pecherzyki.
Ja miałam jeden który wyrósł dopiero w 16dc, (IUI w 18dc) do tego słabe nasienie. Leżąc na fotelu po IUI mój rozmawiał z lekarzem o In vitro - razem z lekarzem planowaliśmy teraz na jesień.
A dzisiaj jestem w 26tc! Fakt też nie wierzyłam w powodzenie - tak się skupiłam na tym in vitro. A jak zobaczyłam 2 kreski to tylko przeklnełam pod nosem.
Życzę powodzenia i mocno trzymam kciuki [emoji1307]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
@olinkaa_89 _89 wiesz już co to będzie? czy chłopczyk czy dziewczynka ? :)
 
hejka wczoraj zrobiłam betę i negatywna . czułam się okropnie dlatego to był ostatni miesiąc starań .Żegnam się z Wami może będę Was podczytywać nie wiem ale moja nadzieja umarła więc daję sobie spokój wracam do pracy . :)
Mam córkę więc ona mi wystarczy :)
Jak wróci mi wiara to do Was dołącze bo narazie to ciężko mi powstrzymać łzy bezradności nie spodziewałam się że będę tak przeżywać . Pa życzę Wam dużo sukcesów i każdej wysokich bet PA
 
hejka wczoraj zrobiłam betę i negatywna . czułam się okropnie dlatego to był ostatni miesiąc starań .Żegnam się z Wami może będę Was podczytywać nie wiem ale moja nadzieja umarła więc daję sobie spokój wracam do pracy . :)
Mam córkę więc ona mi wystarczy :)
Jak wróci mi wiara to do Was dołącze bo narazie to ciężko mi powstrzymać łzy bezradności nie spodziewałam się że będę tak przeżywać . Pa życzę Wam dużo sukcesów i każdej wysokich bet PA
Ewa 199 przykro mi bardzo :-( Ja dzis jade na moją ostatnia iui. Czuje,ze tez nie zakończy sie sukcesem. A Ty chociaż masz corcie :-) Ja nie mam i nie zanosi sie,ze bede miala. Trzymaj się ciepło i moze wtedy w najmniej spodziewanym momencie szczęście sie do Ciebie uśmiechnie :-) Tego Ci zycze!
 
reklama
Do góry