reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Już po wszystkimi .Beta negatywna .14 dni po iui. Więc dupka nie ma co brać chyba go odstawie. Nąwet nie jest mi juz przykro czego sie moglam spodziewać . Najgorzej że już w tym roku mi inseminacji nie zrobi ,bo mowi zebym odpoczęła od stymulacji .
Tyczusia Powodzenia&&
Przykro mi. Ja do Swiat robie sobie przerwe ale pozniej zaczynam walke na nowo. Mam nadzieje,ze Ty rowniez. Sciskam mocno
 
reklama
Alicja przykro mi tule mocno. Tak jak dziewczyny pisza nic na sile. Odpocznij,zabaw sie w sylwka i glowa do gory!!

Napisane na GT-I9300 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nawet na betę nie szlam. Jutro pewnie okres dostane,u mnie zawsze wszystko jak w zegarku. Takze obstawiam 1 grudnia moja trzecia i ostatnia iui. Jesli znow sie nie uda to już naprawdę koniec. Bo o in vitro nie ma mowy :-(
 
Hej @ zawitala w 30 dc spozniona laparoskopi w grudniu nie bedzie bo wypadnie mi na swieta wiec dopiero pod koniec stycznia eh
 
Dziewczyny,może głupie pytanie...Jest juz poznawo,a ja niby dostalam juz okres. Jest to na razie delikatne krwawienie. Ale czy moge to juz liczyc jako pierwszy dzień cyklu? Bo od drugiego dnia mam brac leki i w takim razie nie wiem czy od jutra czy jednak od poniedziałku...??
 
Dziewczyny,może głupie pytanie...Jest juz poznawo,a ja niby dostalam juz okres. Jest to na razie delikatne krwawienie. Ale czy moge to juz liczyc jako pierwszy dzień cyklu? Bo od drugiego dnia mam brac leki i w takim razie nie wiem czy od jutra czy jednak od poniedziałku...??
Pytałam kiedyś lekarza jak liczyć cykl bo ja zawsze mam dwa pierwsze dni takie słabiutkie to kazał mi liczyć od krwawienia normalnego cykl.
 
reklama
Do góry