reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny odebrałam hcg i mam 9.8. A dwa dni temu 4.8 czy to ok jest? Okres dopiero w niedziele.troche sie martwię ale niby jest podwojona liczba
 
Linni ja w 12 dniu po iui miałam wynik 197. Nie nastawiaj się na prawidłową ciążę bo z takim wynikiem może być różnie. Życzę Ci oczywiście zdrowej super rozwijającej się ciazy

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny odebrałam hcg i mam 9.8. A dwa dni temu 4.8 czy to ok jest? Okres dopiero w niedziele.troche sie martwię ale niby jest podwojona liczba

Kochana ja przy biochemicznej miałam 1-sza 33, następna 38 i 3 56 po 4 dniach spadła do 14. Były w mlu. Nie chce Cię martwić ale tak jak piszą dziewczyny należy to skonsultować z lekarzem i takie wyniki nigdy nie wróżyły zdrowej ciąży tym bardziej ze po iui minęło 14 dni. Pewnie będzie Ci kazał zrobić 3 weryfikacje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej!
Linni czy Ty robiłaś Hcg czy podjednostke beta hcg?
Bo wynik jest słabo rokujacy...
Przy prawidłowej ciąży wynik powinien być już wysoko dwucyfrowy...
Trzymam kciuki zeby beta mocno ruszyła. Ale tak jak dziewczyny piszą skontroluj szybko u ginekologa. Bo jak to jest ciąża pozamaciczna np jajowodowa, to zbyt pozna reakcja moze doprowadzić do konieczności usunięcia jajowodu...
 
Do góry