reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Z tego co czytałam na ich stronie to lekarze zajmujący się in vitro zajmują się tylko in vitro, nie prowadzą ciąży. Pasowało by mi to bo u mnie w klinice to lekarze są od wszystkiego i często są niedostepni. I w rankingach nie najgorzej wypadają.
 
reklama
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



MAJ

08 - Iwo86 (I) - monitoring, Fertimedica Warszawa
09 - emm_jak (II) - beta hcg, Bocian Warszawa
11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach (Parens Rzeszów)
12 - Bubu19821 (II) - testowanie po naturalnych staraniach (Szczecin)
15 - MoKa - (I) - beta hcg, Gyncentrum Katowice
18 – gooossia17 (II) – beta hcg, Procreas Szczecin
23 - Bubu19821 (II) - wizyta w spr. in vitro (Szczecin)


CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
 
Ostatnia edycja:
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



MAJ

06 - jolancik (IV) - testowanie - ul. Polna Poznań (Gniezno)
08 - Iwo86 (I) - monitoring, Fertimedica Warszawa
09 - emm_jak (II) - beta hcg, Bocian Warszawa
11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach (Parens Rzeszów)
15 - MoKa - (I) - beta hcg, Gyncentrum Katowice
18 – gooossia17 (II) – beta hcg, Procreas Szczecin


CZERWIEC

09-11 – Evelevel (III) – badania szpitalne, Lublin


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
Dopisz mnie proszę na 23 maj wizyta w sprawie in vitro w Szczecinie. Jestem po 2 inseminacjach. Dziękuję. I na 12 maja na testowanie po naturalnych staraniach.
 
Hej dziewczyny! Musiałam wykreślić się z kalendarza... :( IV iui nieudana!!! W nocy obudził mnie ból brzucha i musiałam wstać by wziąć tabletkę. Od rana jestem w pracy, a cholerna @ zaczyna się rozkręcać ;( jest mi strasznie przykro, ale w pracy staram się jakoś trzymać...
 
Hej dziewczyny! Musiałam wykreślić się z kalendarza... :( IV iui nieudana!!! W nocy obudził mnie ból brzucha i musiałam wstać by wziąć tabletkę. Od rana jestem w pracy, a cholerna @ zaczyna się rozkręcać ;( jest mi strasznie przykro, ale w pracy staram się jakoś trzymać...
O nie!!! Przykro mi :( trzymaj sie kochana :*
 
Hej dziewczyny! Musiałam wykreślić się z kalendarza... :( IV iui nieudana!!! W nocy obudził mnie ból brzucha i musiałam wstać by wziąć tabletkę. Od rana jestem w pracy, a cholerna @ zaczyna się rozkręcać ;( jest mi strasznie przykro, ale w pracy staram się jakoś trzymać...

Jolancik strasznie mi przykro [emoji26]trzymaj się


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Musiałam wykreślić się z kalendarza... :( IV iui nieudana!!! W nocy obudził mnie ból brzucha i musiałam wstać by wziąć tabletkę. Od rana jestem w pracy, a cholerna @ zaczyna się rozkręcać ;( jest mi strasznie przykro, ale w pracy staram się jakoś trzymać...
Ohh :( Przykro mi. ....
 
reklama
Do góry