reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
a my no cóż staraliśmy się naturalnie zobaczymy co z tego wyjdzie.....
w święta postanowiłam s ię nie dołowować no róznie z tym było...ale walnełam sobie drinka żeby odreagować..... chba nie powinien zaszkodzic?....a w dodatku jestem chora:( w ciągu 2 tygodni drugi raz....tak kaszle ze aż mnie jajniki bolą....ciekawa jestem jak przeżyje te 2 tygodnie....niech szybko minie....i już chce wiedzieć czy wykupypać leki na stymulacje czy nie bedzie to konieczne....dziewczyny a jak się czułyście po lamettcie?...
 
a my no cóż staraliśmy się naturalnie zobaczymy co z tego wyjdzie.....
w święta postanowiłam s ię nie dołowować no róznie z tym było...ale walnełam sobie drinka żeby odreagować..... chba nie powinien zaszkodzic?....a w dodatku jestem chora:( w ciągu 2 tygodni drugi raz....tak kaszle ze aż mnie jajniki bolą....ciekawa jestem jak przeżyje te 2 tygodnie....niech szybko minie....i już chce wiedzieć czy wykupypać leki na stymulacje czy nie bedzie to konieczne....dziewczyny a jak się czułyście po lamettcie?...


nie za ciekawie, w moim przypadku ogólne osłabienie, zawroty głowy przy jakimś większym wysiłku... pobolewanie jajnika, ogólnie samopoczucie nieciekawe. oczywiście mówię za siebie. Każdy organizm jest inny i lek wcale nie musi tak działać na Ciebie. aaaa i raczej brak apetytu.
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


KWIECIEŃ

19 – Sikulinda - monitoring cyklu
19 - panierkaa90 - wizyta u lekarza

20 – Lake882 – powtórka beta hcg
20 – jolancik – monitoring cyklu
24 - gooossia17 – beta hcg
29 – cikulinka - testowanie

MAJ

11 – zuzik85 - testowanie po naturalnych staraniach

CZERWIEC

09-11 – Evelevel – badania szpitalne

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
 
hej :) jestem tu nowa i powiem szczerze, bardzo się cieszę że tu trafiłam. widzę, że historie podobne do mojej, choć bez bicia przyznam, że nie przeczytałam wszystkich postów bo jest tu tego mnóstwo :oo2: a mam do Was Kochane pytanie. Czy któraś z Was miała może laparoskopie dróg rodnych, lub udrażnianie jajowodu? żebyście mnie nie okrzyczały że to nie ten temat to powiem, że jestem po 3 nieudanych inseminacjach......:( a obecnie oczekuje na zabieg laparoskopii....... będę wdzięczna za każdą odpowiedź :)
Hej, ja miałam laparo. Powód torbielka jajnika
Przy okazji płyn też puścili przez jajowody i ok. A dodatkowo usunęli drobne ogniska endometriozy w zatoce Douglasa. Jeśli się boisz to nie ma czego.
 
reklama
Hej :) od jakiegoś czasu czytam to forum i zdecydowałam się napisać o sobie.
O dzidzię staramy się już od kilku lat. Wcześniej chodzilam do normalnego gina ale w listopadzie zdecydowaliśmy się na wizyte w klinice. Wszystkie badania męża sa w normie. U mnie też wszystko w ok. Od 5 do 9 dc bylam stymulowana clo i mam az 4 pecherzyki szok:D wczoraj zastrzyk z ovitrelle a jutro podchodzimy do pierwszej iui. Mamy ogromne nadzieję że się uda.
 
Do góry