reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
panierkaa90 nie chciałabym podważać zdania Twojego lekarza, w dodatku profesora, ale nie rozumiem metod jego leczenia, sztucznie wydłuża Ci cykl, przez co @ nie przychodzi,a Ty cały czas masz nadzieję, że to ciąża, rozczarowanie będzie dla Ciebie bolesne jak co miesiąc dla każdej z nas :(
 
jolancik mogłabyś mnie wpisać na 19.04 na monitoring, byłam wczoraj w klinice po "dopalacze", dostałam lamette, bo niby w przeciwieństwie do clo nie niszczy endometrium, nie miałam nigdy tego leku, jakie macie z nim doświadczenia ? :)
 
Panierka ja tak jak reszta dziewczyn dobrze Ci życzę, ale jak czytam co piszesz to mi się włos na głowie jeży że można komuś taki kit wciskać... osobiście mam zdanie że ten Twój "profesir" to wykształcenie na bazarze kupił... z tego co jest mi wiadome to beta daje 100% pewności i zgodzę się z Zuzik, że cuda to mogą się zdarzyć ale na cyklu niemonitorowanym- naturalnym... ja bym zmieniła lekarza. Mój mąż, który pracuje w służbie zdrowia zawsze powtarza, żelekrzowi nie można ufać w 100% a jak są jakieś wątpliwości to należy to skonsuktować z innym lekarzem. My też zmienialiśmy lekarza na naszej drodze bo ewidentnie nas naciągał... może warto pójść nawrt na konsultacje do kogoś innego? Tak dla bezpieczeństwa, bo wydaje mi się, że nie ma co sztucznie przeciągać cyklu. Mnie 14 dni po iui jak beta wyszła 0,1 to gin nawet bez usg kazał odstawić leki bo ciąży nie ma...
 
Właśnie sprawdzilam wynik mojego badania na hbv jest ujemny uff . .. tak naprawdę miesiąc stracony. Ni juz mogłam być po pierwszej iii ....teraz czekam na okres za ponad tydzień no i mam nadzieję nadzieje ze w końcu w maju podejdę do pierwszej iui.... zobaczymy co Nam przyniesie Los.. .
 
Cikulinka trzymam kciuki za naturalsa.... nie mów tak wcale... dopóki się nie uda Nam będziemy siebie wspierać po to tu jesteśmy.. ...
 
reklama
Do góry