reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


MARZEC

29 - Bubu19821 - monitoring cyklu
31 - jasani - wizyta u lekarza
31 – maluty - testowanie


KWIECIEŃ


01 - natalix0 - monitoring cyklu
02/03 – zylwia - testowanie
03 – panierkaa90 - testowanie
04 – froncia – wizyta u lekarza
04 – jolancik – testowanie / beta
04 – angelawwa – monitoring cyklu


CZERWIEC

09-11 – Evelevel – badania szpitalne


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
Zmiana monitoringu -31.03
 
reklama
Zmiana monitoringu -31.03
Ok zmieniam :)


39f8egz2yx0jwf3r.png
 
Za tydzien w srode mi wypada @ i juz wiem,ze dostane bo mnie wszystko boli :(
Wiem ze mi napiszecie ,ze jeszcxe czas i w ogole zebym sie nie zalamywala ale po co sie oszukiwac :(
 
,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,


Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy
Monitoring 5.04 :)
 
5.04 ide na wizyte monitorujaca przed IUI(dlaczego mąż musi przy tym byc???). Nie bedzie mojego lekarza tylko inny mnie przyjmie. INVICTA WAWA dr Neuberga ktos zna, jakas opinia?
 
Dziewczyny mam pytanie , ostatni okres miałam 03.03 co miesiąc mam jak w zegarku co 28 dni, w tym miesiącu miałam stymulowana owulację, 14.03 miałam inseminacje były 3 pęcherzyki dominujący miał 22mm, 16.03 byłam n amonitoringu sprawdzić czy pęcherzyk pękł niestety okazało sie że sie zneutralizował lekarz kazał mi przyjsc w drugim dniu cyklu by sprawdzić czy nie zrobiła sie torbiel.. Dzisiaj powinnam dostać ale jak narazie ani widu ani słychu nawet mnie piersi nie bola jak co miesiąc .Mam pytanie czy okres może mi sie spoźniać przez to że miałam stymulowaną owulację , czy to może przez to że pęcherzyk sie zneutralizował i być może zrobiła się torbiel?
 
Dziewczyny mam pytanie , ostatni okres miałam 03.03 co miesiąc mam jak w zegarku co 28 dni, w tym miesiącu miałam stymulowana owulację, 14.03 miałam inseminacje były 3 pęcherzyki dominujący miał 22mm, 16.03 byłam n amonitoringu sprawdzić czy pęcherzyk pękł niestety okazało sie że sie zneutralizował lekarz kazał mi przyjsc w drugim dniu cyklu by sprawdzić czy nie zrobiła sie torbiel.. Dzisiaj powinnam dostać ale jak narazie ani widu ani słychu nawet mnie piersi nie bola jak co miesiąc .Mam pytanie czy okres może mi sie spoźniać przez to że miałam stymulowaną owulację , czy to może przez to że pęcherzyk sie zneutralizował i być może zrobiła się torbiel?
A może ten pęcherzyk pękł 14 i dlatego nie ma po nim śladu? Robiłaś test? @ masz mieć jutro tak? Stymulacja ma wpływ na długość cyklu i progesteron który stosujemy po iui też wiec mogło się trochę wydłużyć.
 
reklama
Okresu powinnam dostać dzisiaj, pęcherzyk nie pękł jak byłam na monitoringu 17.03 miał ten sam rozmiar co w dniu inseminacji, zrobiło sie w nim takie jakby dziurki z powietrzem dlatego lekarz stwierdził ze sie zneutralizował i inseminacja wykonana na marne. Po inseminacji nic nigdy nie zażywałam, przed okresem zawsze bolały mnie piersi , test robiłam w poniedziałek wynik negatywny. Nie licze na ciąże po tym co mi powiedział lekarz na monitoringu
 
Do góry