reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja staram sie sobie to poukładać w głowie i się nie podłamać, w końcu to nie pierwszy miesiąc na nie. Ciężko jest...
Jak myślicie mogę sama zastosować luteinie dopochwowo na wywołanie Okresu? Bo jakaś zawieszka nastąpiła.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Obiecałam sobie, ze tym razem nie będę za dużo myśleć ani wariować. Dziś mija tydzień od 2 IUI, do wczoraj byłam z siebie dumna. Dzisiaj, kiedy poczułam ból piersi jak na @, zaczęłam świrować, straciłam cały swój wrodzony optymizm... do tego firma, w której pracuje dołożyła swoje trzy groszeTeraz już tylko jeden temat i Gonitwa myśli... Obiecywałam sobie żadnego nastawiania, po prostu miałam poczekać na to co będzie, bo już wiem jak można się rozczarować...
Molly, eh jak ja Cie rozumiem... dokladnie ta sama stuacja, tydzien do testowania, piersi tez zaczely dzisiaj bolec, do tego jajniki a jak zobaczylam kilka maili od szefa i jego reakcje to chcialam wyjsc. I poczucie ze sie pewnie nie uda i trzeba dalej jakos dawac rade. Ale trzymajmy sie mocno! ;)
 
Jak myślicie ile IUI ma sens? Nastawiliśmy się na 3, ale zastanawiam się czy ewentualne trzecie podejście coś zmieni... Dzisiaj mam ewidentny syndrom utraty wiary
 
Moj wynik to 398.9 ;) Jeszcze z mężem nie dowierzamy i mamy taki dystans do tej wiadomości, za dużo przeszlismy żeby teraz tak beztrosko sie cieszyć i nie myśleć co jeszcze ew. może się wydarzyć. Ale banan jest ;););)

Napisane na LG-H955 w aplikacji Forum BabyBoom

Azjak nie myśl o tym ci jeszcze moze sie zdarzyć. Właśnie sie zdarzyło ... Udało sie!!! :) gratulacje Dużo spokoju życzę


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem po pierwszej wizycie u gin. Licząc od IUI jestem w 3tyg i 3 dniu :) pani dr powiedziała ze widzi na usg więcej niż sie spodziewała zobaczyć i wszystko jest jak należy Zleciła badania, witaminki i kazała wrócić za 2 tygodnie ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Super Gratulujr Ci kochana :))) ja jutro jade na ocene owulacji I czekam na pierwsza IUI ;:
 
reklama
Do góry