reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Oska dziś sobie popłacz a od jutra dupa w troki i walczysz dalej. Lepiej sama nic nie bierz tylko idź do lekarza żeby sprawdził może na usg co tam się w środku dzieje. Samo się nic bez powodu nie blokuje. Mocno tulę!

AzjaK : gratulacje! Przeiękny wynik, nic tylko uwierzyć i pielęgnować:)
Hanuta: no to za dwa tygodnie to już i słychać będzie :)
 
reklama
Źle mi dziewczyny, naprawdę mi źle. Jestem już po terminacji. A co jeśli jedyne dziecko, które chciał mi dać Bóg to to na cmentarzu???

Kochana wogóle tak nie myśl...udało sie raz to iuda sie drugi raz.... :* Wierze w to mocno ze wszystkie mamami zostaniemy ...

Też mam piersi jak na okres i wszystkie oznaki :(:( tez czuje ze nic z tego....w robocie też nie zaciekawie ..już bym chciała troche od niej odpoczac ;) .... hehe :) oby w końcu sie udało ..:)

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kobietki! Jestem tu nowa w wątku.
Oska b. Ci współczuje, jednak czy nie warto spróbować jeszcze jutro zrobić bete? Nie doczytałam w którym d po iui robilas. 2,0 to przeciez nie 0,2. Czy ty nie jestes na forum na kafeterii?

Gratuluję dziewczynom co sie udało i zyczę szczęsia :)
 
Teraz coś o mnie.
Jeszcze do soboty mielismy nadzieję na imsi nasieniem męża, jednak lekarz po weryfikacji wyników i zbadaniu męża, oraz po wywiadzie stwierdził, że tylko nasienie dawcy.
My się tym nie przejmujemy, poniewaz maz od 11 lat wiedzial ze na 99% nie bedzie ógł miec dzieci, a ja wiem odkad go poznalam czyli 5 lat.
Nie załamało nas to. Teraz szykujemy się do IUI nasieniem dawcy.
Wczoraj odebrałam posiew z szyjki i jest czysto, więc jeśli okres się nie spóźni to 10.02 HSG. Proszę o wpisanie do kalendarza :)
Z całym IUI i tak musimy zaczekać do kwietnia, ponieważ w połowie marca mam wycinany woreczek żółciowy i chcemy to cholerstwo przejsc, żeby nie kusić zagrożenie ewentualnej ciązy.
 
Hej kobietki! Jestem tu nowa w wątku.
Oska b. Ci współczuje, jednak czy nie warto spróbować jeszcze jutro zrobić bete? Nie doczytałam w którym d po iui robilas. 2,0 to przeciez nie 0,2. Czy ty nie jestes na forum na kafeterii?

Gratuluję dziewczynom co sie udało i zyczę szczęsia :)
Hej jestem tam, ale za bardzo się zawiesza, więc chyba się wypiszę. U nas jutro minie dwa tyg od iui więc powinno już coś wyjść w krwi, a wynik to dokładnie 《2 i jest objaśnienie, ze jest to wynik dla kobiet nie będących w ciąży. Trudno dziś poleczę kaca po wczorajszym dołku i biorę się dalej to roboty. W końcu musi się udać.
 
Posłuchaj ne koniecznie, na forach o ifv, dziewczyny, które miały podawany zarodek 5dniowy prawidlowa bete mialy pokazana w 12dpt, czyli jakis 17 dzien od zaplodnienia. Zrob sobie dzisiaj bo a noz widelec bedzie 5 :) ja bym jednym wynikiem sie nie sugerowala.
 
Juz poczekam i co ma być to będzie. Jakoś nadzieje na ten cykl mnie już opuściły. Tylko żeby ten okres sam wrócił... A za Was mocno trzymam kciuki. Miałam sprawdzana drożność i nic nie bolało, a naczytalam się opisów jak z horroru : -)

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry