reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Nigdzie już nie idę, będzie co będzie.... :( jestem załamana tym, że chciałam mieć dziecko a nie problem z jajnikami :( Dziecka jak nie było tak nie ma... mało tego teraz to już w ogóle nie wiem czy będzie... :( Lekarka mi mówiła, że to powinno minąć bo, że to po lekach na stymulację.... :( przed iui u mnie nie było żadnego problemu z owulacją a teraz... ehhh

Nov to po co masz cykle stymulowany do IUI skoro nie masz problemów z owulacją. Jeśli wyłącznie po to, żeby zwiększyć szanse to może spróbujcie na cyklu naturalnym. Ja wszystkie IUI miałam na naturalnym. Przy ostatniej IUI nawet nie brałam nic na pęknięcie bo to taka IUI z zaskoczenia była
 
reklama
marzen - dziękuje że pytasz ;-) Milenka w niedziele skończyła pół roczku. Rośnie jak na drożdżach, tylko raz była niestety chora, ale mam nadzieję że to już za nami. Nadal mamy tylko dwa ząbki.

Nou - przykro mi, może poszukaj innego lekarza?
 
Nou a jaka to torbiel? Ja mialam krwotoczna 6cm i jak dostalam leki i jak pilam ziola na torbiele to po tyg nie bylo sladu...moze uciebie tez zniknie szybciutko...
 
Pyreczko wspaniale.:-D dziś to już ten wynik jako dwa można pomnożyć. kiedy do lekarza?

Nigdzie już nie idę, będzie co będzie.... :( jestem załamana tym, że chciałam mieć dziecko a nie problem z jajnikami :( Dziecka jak nie było tak nie ma... mało tego teraz to już w ogóle nie wiem czy będzie... :( Lekarka mi mówiła, że to powinno minąć bo, że to po lekach na stymulację.... :( przed iui u mnie nie było żadnego problemu z owulacją a teraz... ehhh

nouvelle ja rozumiem twoje rozgoryczenie, ale nie możesz nie robić nic. torbieli nie możesz ignorować, trzeba ją kontrolować, bo może narobić biedy. weź się w garść i walcz.
 
reklama
Do góry